Marvel’s Midnight Suns Morbius DLC’sini Yayımladı

Paylaş

Marvel evrenindeki karakterleri sıra tabanlı taktiksel strateji türüyle buluşturan Marvel’s Midnight Suns Morbius ek paketini nihayet yayımladı. Filmi sevmeyenler bakalım bu DLC’yi beğenecek mi?

Marvel’s Midnight Suns Morbius ek paketi yayımlandı

Marvel oyunlarından alışık olmadığımız bir çizgide ilerleyen Marvel’s Midnight Suns, yeni ek paketi The Hunger‘ı yayımladı. Oyuna Morbius karakterini ekleyen yapımcılar, aynı zamanda yeni hikaye içeriklerini de kullanıcıya sunmuş oldular. Bu ek paket içerisinde biyokimyacı Dr. Michael Morbius, aynı Marvel evrenindekine benzer bir çizgide tanıtılıyor. Hayatta kalmak için yanlışlıkla bir vampire dönüşen karakter, Midnight Suns ekibiyle birleşerek New York’u kasıp kavuran vampir tehdidine karşı bir savaş başlatıyor.

Oyundaki kötü grup Hydra, Süper askerlerden ve vampirlerden oluşan ordusuyla hiç olmadığı kadar tehlikeli bir hale geldi. Morbius ise normal şartlarda Spider-Man’in düşmanı olarak biliniyor. Ancak Midnight Suns ekibine dahil olacak ve kötülere karşı iyilerle bir takım oluşturacak. Bu ek paket oyuna bir dizi yeni hikaye görevi ekleyecek. Ayrıca Midnight Suns sezon pass sahipleri de ek pakete ulaşabilecek. Marvel’s Midnight Suns ise Steam üzerinde “çok olumlu” inceleme etiketine sahip. Şu an Steam İlkbahar İndirimleri kapsamında %50 indirimle 349,50 TL‘ye satın alınabiliyor.

Marvel's Midnight Suns Morbius

The Hunger DLC’si fiyat ve sistem gereksinimleri

Morbius olarak oynayabileceğiniz ve oyuna yeni hikaye görevleri ekleyen The Hunger ek paketi şu an Steam üzerinde 149,00 TL‘den satın alınabiliyor. Marvel’s Midnight Suns Morbius DLC’sine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Ayrıca ek paket için istenen sistem özellikleri de belli oldu;

MİNİMUM:
64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows 10 64-bit
İşlemci: AMD Ryzen 3-2200G / Intel Core i5-4430
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: AMD RX 470 / GeForce GTX 960 – 4GB
DirectX: Sürüm 12
Depolama: 60 GB kullanılabilir alan

ÖNERİLEN:
64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows 10 64-bit
İşlemci: AMD Ryzen 5-2600X / Intel Core i7-6700
Bellek: 16 GB RAM
Ekran Kartı: AMD RX 5700 / GeForce GTX 1070
DirectX: Sürüm 12
Depolama: 60 GB kullanılabilir alan

Atakan Gümrükçüoğlu
Atakan Gümrükçüoğlu
Babadan gelme video oyun tutkunluğumun önüne geçemiyor, yazdıkça yazıyor ve en sonunda tekrar oyun oynuyorum. Fighting Force ile başlayan maceram günümüz popülaritesine kadar uzanıyor...

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: