KysuPin ile favori oyunlarında avantaj sağla!

KysuPin ile League of Legends, Valorant, PUBG Mobile ve daha birçok oyunun e-pinlerine oldukça uygun fiyatlardan erişebilirsin! #İşBirliği

Arkane’in Yeni Oyunu Marvel’s Blade Duyuruldu!

Paylaş

Bu gece düzenlenen The Game Awards 2023 esnasında söylentileri dolaşan yeni Arkane oyunu duyurulmuş oldu. Marvel hayranlarına müjde! Nur topu gibi bir Blade oyunu geliyor.

Marvel’s Blade bu gece duyuruldu

Bu gece düzenlenen ödül töreni The Game Awards 2023 esnasında Arkane Studios’un üzerinde çalıştığı yeni oyunu duyuruldu. Geçtiğimiz günlerde söylentisi ortaya çıkan ve sizlerle paylaştığımız habere göre, Arkane’in bir sonraki oyununun yeni bir Dishonored yapımı olması bekleniyordu. Ancak resmen ters köşe olduk desek yeridir.

Arkane Lyon tarafından geliştirilen Marvel’s Blade için bir tanıtım fragmanı yayınlandı. Video içerisinde Blade karakterine yakın bir bakış atıyoruz. Oynanış namına bir görüntü yer almasa dahi Marvel hayranlarını heyecanlandıran bir oyunun geldiğini söylemek doğru olur. Çıkış tarihi, platformları ve daha pek çok detayı ileriki günlerde öğrenme şansına erişeceğiz diye umuyoruz.

Atakan Gümrükçüoğlu
Atakan Gümrükçüoğlu
Babadan gelme video oyun tutkunluğumun önüne geçemiyor, yazdıkça yazıyor ve en sonunda tekrar oyun oynuyorum. Fighting Force ile başlayan maceram günümüz popülaritesine kadar uzanıyor...

1 Yorum

1 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: