Söylenti: Arkane Studios’un Yeni Oyunu Çok Yakında Duyurulabilir

Paylaş

Dishonored ve Prey gibi oyunlar ile gönüllerde taht kurmuş olan Arkane Studios hakkında ilginç bir iddia var. Firmanın yeni oyunu The Game Awards 2023 esnasında gösterilebilir.

Arkane Studios’un yeni oyunu için heyecanlandıran iddia

Redfall ile eleştirileri üzerine çeken Arkane Studios, uzun süredir üzerinde çalıştığı yeni oyununu The Game Awards 2023 esnasında gösterebilir gibi duruyor. “Nate The Hate” tarafından ortaya atılan bu bilginin gerçekçiliği ise oldukça doğal. Neticede 2023 yılında oyuncuların güvenini kaybetmiş olan Arkane Studios, şimdi yeni bir yola girmeye hazırlanıyor olabilir.

Arkane Studios'un yeni oyunu için heyecanlandıran iddia
Arkane Studios’un yeni oyunu için heyecanlandıran iddia

The Game Awards 2023 içerisinde yeni bir duyuru yapmaya hazır gibi görünüyorlar. Yer alan bazı iddialara göre ise Dishonored serisine yeni bir oyunun geleceği yönünde. Firma, geçtiğimiz yıllarda seriyi öldürmediklerini ve taslakların üzerinde sürekli olarak çalışıldığını söylemişti. 2024 yılına iyi bir giriş yapmak istiyor olabilirler. Bu yüzden The Game Awards 2023 esnasında Arkane Studios imzalı iyi bir oyunun duyurusunu görmemiz çok olası.

Atakan Gümrükçüoğlu
Atakan Gümrükçüoğlu
Babadan gelme video oyun tutkunluğumun önüne geçemiyor, yazdıkça yazıyor ve en sonunda tekrar oyun oynuyorum. Fighting Force ile başlayan maceram günümüz popülaritesine kadar uzanıyor...

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: