Strateji Oyunu Mars Tactics, Steam Next Fest’in Sevilen Yapımlarından Birisi Konumunda

Paylaş

Dün akşam saatlerinde başlayan Steam Next Fest ile birlikte birçok oyunun Demo sürümleri kullanıcılara açıldı. Takibi Games tarafından geliştirilen ve Hooded Horse tarafından yayınlanacak olan Mars Tactics ise etkinliğin göze çarpan oyunlarından bir tanesi konumunda.

Mars Tactics Steam Next Fest’te boy gösteriyor

Kızıl gezegenin kontrolü için savaşacak, yıkılabilir araziden iyileştirilmiş bastırma sistemlerine kadar her şeyi deneyimleme şansına erişeceksiniz. Mars Tactics’teki taktiksel savaş her zamankinden daha iyi ve 2023 Next Fest demosu, oyunculara farklı taktiksel angajman türlerini gösteren üç farklı görev sunuyor;

Jail Break

Mahkumlar Mars Tactics’te önemli bir bilgi kaynağıdır. Bu görevde oyuncular daha önce yakalanmış İşçi Partisi askerlerini kurtarmaya çalışabilir, böylece Mars’ta işçi hakları için savaşmaya devam edebilirler. Bu görev, hem silahsız savaş mekanikleri açısından önemli hem de yeni taktiksel detayların öğrenilmesi açısından değerli bir konumda.

Jet Set

Mars savaşında hava gücü kritik bir öneme sahip. Harita üzerindeki hakimiyetinizi sürdürmek ve gerekli ticareti yapabilmek adına uçak filolarına hakim olmalısınız. Bu görev içerisinde oyuncular gizli bir filo tesisine sızacak ve uçak kaçırmaya çalışacaklar.

Outpost Assault

Mars yüzeyindeki karakollar ise kara savaşları açısından çok önemli bir konumda. Neticede bu karakollara sahip olanlar savaşın galibi sayılacak. Outpost Assault görevinde ise oyuncular bu tür bir karakolu ele geçirmek için kolları sıvayacak.

Steam Next Fest 16 Ekim tarihine kadar devam edecek ​​ve oyunun Demo sürümü festival boyunca yayında kalacak.

Atakan Gümrükçüoğlu
Atakan Gümrükçüoğlu
Babadan gelme video oyun tutkunluğumun önüne geçemiyor, yazdıkça yazıyor ve en sonunda tekrar oyun oynuyorum. Fighting Force ile başlayan maceram günümüz popülaritesine kadar uzanıyor...
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: