Madame Web Kötü Skorlar Alıyor: İzleyenler Filmi Beğenmiyor

Paylaş

Ülkemizde 16 Şubat tarihinde vizyona girecek olan Madame Web filmi izleyenler tarafından eleştiri yağmuruna tutuluyor. Amerika Birleşik Devletleri’nde bugün vizyona giren filmin Rotten Tomatoes skoru bir hayli düşük.

Madame Web nasıl bir film?

Venom filmleri ve Morbius ile birlikte Sony bünyesinde geçen yeni bir Spider-Man spinoff’u olan Madame Web, geleceği görme yetenekleriyle karşımıza çıkan Cassandra Webb isimli karakterin hikayesini bizlere sunuyor. Ancak eleştirmenler tarafından pek fazla beğenilmeyen film Rotten Tomatoes üzerinde şimdilik sadece %17‘lik puanıyla karşımıza çıkıyor.

Madame Web Kötü Skorlar Alıyor: İzleyenler Filmi Beğenmiyor
Film Kötü Skorlar Alıyor: İzleyenler Filmi Beğenmiyor

Sony ve Marvel ortaklığı sonrası Peter Parker (Spider-Man) karakterinin Disney bünyesinde yer alan Marvel Sinematik Evreni içerisine girmesi sonrası evrendeki diğer Spider-Man yan karakterlerinin hakları halen Sony tarafında bulunuyor. Bunların en büyük örnekleri ise Venom ve Morbius karakterleri. Morbius filmi de gişe de pek fazla sevilmeyerek Rotten Tomatoes üzerinde sadece %15’lik olumlu incelemeye sahip olmuştu. Madame Web’in ise ileriki günlerde farklı yorumlarla birlikte puanını yükseltmesi bekleniyor ancak yine de izleyenlerin pek keyif almadığı bir film olarak hafızalara kazınmış durumda.

Atakan Gümrükçüoğlu
Atakan Gümrükçüoğlu
Babadan gelme video oyun tutkunluğumun önüne geçemiyor, yazdıkça yazıyor ve en sonunda tekrar oyun oynuyorum. Fighting Force ile başlayan maceram günümüz popülaritesine kadar uzanıyor...

1 Yorum

guest

1 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
Anonim
Anonim
16 Şubat 2024 03:26

Filmin kötü olacağı bariz bir şekilde belliydi, çoğu marvel fanboyları filmin çok iyi çıkacağını söylese de ben tam aksine kötü çıkacağına çok emindim çünkü Sony bu işi beceremiyor. Sanki film departmanın başına sinema sektörüyle alakası olmayan birini atamışlar gibi

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: