Lords Of The Fallen Çıkış Tarihi Ve Oynanış Videosu Paylaşıldı

Paylaş

2014 senesinde çıkan Lords Of The Fallen’ın reboot mantığındaki 2023 sürümü olan Lords of the Fallen çıkış tarihi ve oynanış videosu detayları paylaşıldı.

Lords of the Fallen çıkış tarihi nihayet açıklandı

CI Games tarafından geliştirilen ve 2014 senesinde piyasaya sunulan Lords Of The Fallen, Souls-like mekaniklerini kullanarak Souls türüne farklı bir bakış açısı katmayı hedeflemişti. Ortalama bir oyun olarak eleştirmenler tarafından lanse edilen yapım, bu sene reboot mantığındaki yeni oyununa kavuşuyor. Lords of the Fallen adıyla piyasaya çıkacak oyun için yeni bir oynanış videosu yayımlandı.

Atmosferi ve oyun anlayışıyla bu senenin en iddialı Souls-like oyunları arasında yer Lords of the Fallen çıkış tarihiyle karşımıza geldi. Oyun PlayStation 5, Xbox Series X/S ve PC için 13 Ekim 2023‘te piyasaya sürülecek. PC tarafında Steam ve Epic Games Store üzerinde ön siparişe açılan oyunun fiyatı da belli olmuş durumda. Her iki platformda da 799,00 TL‘den ön siparişe açılan oyunun Deluxe sürümü ise 949,00 TL olarak belirlendi. Yayımlanan videoyu aşağıya bırakıyoruz;

Orijinal oyunun tam beş katı büyüklüğünde bir evrene kapıları aralayan Lords of the Fallen içerisinde, Adyr’e karşı olan mücadelede iki farklı paralel dünya arasında seyahat edeceğiz. Bu iki paralel dünya ise canlılar alemi ve ölüler alemi olarak konumlandırılıyor. Oyunun hikayesini dilerseniz tek başınıza, dilerseniz bir arkadaşınızla birlikte co-op mantığında da oynayabileceksiniz.

Unreal Engine 5 oyun motoruyla geliştirilmesi ise büyük bir nimet. Yayımlanan videodan da yola çıkarak hem atmosferin hem de kaplama seviyesinin göz kamaştırdığını belirtmek gerekli. 2023 senesi içerisinde heyecanla beklediğimiz oyunlardan bir tanesi kendisi.

Lords of the Fallen çıkış tarihi
Lords of the Fallen çıkış tarihi

Souls-like modelini benimseyen oyun aynı zamanda hızlı, akıcı ve zorlu bir taktiksel savaş sistemi içeriyor. Oyun içerisinde düşmanlara uygulayabileceğiniz büyü saldırılarının yanı sıra karakterinizi de enine boyuna özelleştirme imkanı sunuyor. Şayet bir erteleme görülmezse oyunu 13 Ekim‘de oynama şansına erişeceğiz. PC tarafında sistem gereksinimleri de belli olduğunda sizlere aktaracağız. Oyunun resmi internet adresine buradan erişip daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz.

Atakan Gümrükçüoğlu
Atakan Gümrükçüoğlu
Babadan gelme video oyun tutkunluğumun önüne geçemiyor, yazdıkça yazıyor ve en sonunda tekrar oyun oynuyorum. Fighting Force ile başlayan maceram günümüz popülaritesine kadar uzanıyor...
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: