Little Nightmares III Hakkında Yeni Bilgiler Var!

Paylaş

Little Nightmares III’te ana kahramanlar Low ve Alone, Nowhere’den bir çıkış yolu bulmak için Spiral’de seyahat etmek zorunda kalacaklar. Little Nightmares III, oldukça heyecanlı bir şekilde geliyor.

Little Nightmares III’ten oynanış videosu

Low ve Alone’un yolculukları, çölün kumlarından yükselen ve şiddetli rüzgarlarla desteklenen tuhaf bir yer olan The Necropolis‘de başlıyor. Burası sonsuz enerjinin ve kesin ölümün şehri olarak tanımlanıyor. Eskiden burada yaşayanlar bulunuyordu ancak şimdi tıpkı bir hayalet şehir gibi sessiz ve ürkütücü. Yani burası, ana karakterlerimizin çeşitli tehlikelerden kaçınmak zorunda kalacağı hayalet bir kasabaya dönüşmüş durumda.

Yapımın Co-op modunda oynanan bu 18 dakikalık oynanış videosu, oyuncuları The Necropolis’in derinliklerine sürüklüyor ve bazı sırlarını açığa çıkarıyor. Seride ilk kez çevrimiçi Co-op olarak oynanabilecek yapım olan Little Nightmares III, aynı zamanda yapay zekanın ikinci karakteri kontrol etmesiyle tek oyunculu olarak da oynanabilir olacak.

Merakla beklenen oyunun tam 18 dakikalık videosunu aşağıdan seyredebilirsiniz;

2024 yılında PlayStation 5, Xbox Series X|S, PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch ve PC’de piyasaya sürülecek.

Atakan Gümrükçüoğlu
Atakan Gümrükçüoğlu
Babadan gelme video oyun tutkunluğumun önüne geçemiyor, yazdıkça yazıyor ve en sonunda tekrar oyun oynuyorum. Fighting Force ile başlayan maceram günümüz popülaritesine kadar uzanıyor...
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: