KysuPin ile favori oyunlarında avantaj sağla!

KysuPin ile League of Legends, Valorant, PUBG Mobile ve daha birçok oyunun e-pinlerine oldukça uygun fiyatlardan erişebilirsin! #İşBirliği

Paradox Interactive’in Sims Benzeri Oyunu Life By You İçin Detaylı Bilgiler Geldi

Paylaş

Paradox Interactive’in geliştirdiği ve Sims serisine adeta bir rakip olabilecek potansiyelde olan Life By You için yeni detaylar gün yüzüne çıktı. Oyunun çıkış tarihi ve ön sipariş fiyatı bir video ile açıklandı.

Life By You hakkında detaylı bilgiler

Mart ayının başında Paradox ve Xbox’ın ortak sunumunda ilk kez gördüğümüz Life By You için ilgi çekici bilgiler geldi. Kimsenin beklemediği bir anda ortaya çıkan bu oyun, Sims serisine rakip olabilecek potansiyelde bir yapım olarak görülüyor. Oyun içerisinde yaşam simülasyonu oluşturacağınız gibi aynı zamanda kendi diyaloglarınızı da seçerek adeta bir rol yapma oyunu gibi deneyim elde edeceksiniz.

Life By You için gelen son bilgilerde oyunun çıkış tarihi ve fiyatı da belli oldu. Buna göre 12 Eylül 2023‘te çıkacak oyunun Epic Games Store ön sipariş fiyatı ise 340 TL olarak belirlendi. Oyun aynı zamanda Steam platformunda da yer alıyor ancak ön sipariş vermek şu an için mümkün değil. Oyunun Steam sayfasına buradan, Epic Games Store sayfasına ise buradan ulaşabilirsiniz.

Life By You

Açık dünyada oyna!

Sims serisinin bir numaralı rakibi olabilecek yapımda bir sürü detay oyuncuları bekliyor olacak. Açık dünyasını keşfetmek bir yana, kendi yaşam simülasyonunuzu oluşturmanız için birçok farklı alan da yer alacak. Oyun içerisinde ev dizaynı, eşya oluşturma, iş seçme, arkadaşlık ilişkileri veya evlenme gibi klasik seçeneklerimiz yer alacak. Bunun yanı sıra Sims serisine büyük bir fark atacak olan özelliği de bizleri heyecanlandırıyor.

Özelleştirilebilmiş karakter yaratmak da oldukça ilgi çekici duruyor. Oyun içerisinde derin kişilik ve karakter özelliklerine sahip insanlar tasarlanabilecek. Diyaloglar da işin içine girince çok detaylı bir simülasyon oyunu göreceğimizi söylemek mümkün. Diyaloglar nedir derseniz;

Oyun içerisinde diyaloglar yer alacak. Bu diyaloglar sizin hayatınızı ve karakterinizin ruh halini değiştirecek. NPC’ler ile iletişime daha farklı bir açıdan geçebilecek ve oyunu tamamen kendinize göre şekillendirebileceksiniz. Yayımlanan videoda bu içerikleri kısaca görme şansına erişiyoruz. Henüz oyunun çıkmasına daha çok var, bu yüzden önümüzdeki günlerde yaşanacak gelişmeleri merakla bekliyor olacağız.

Atakan Gümrükçüoğlu
Atakan Gümrükçüoğlu
Babadan gelme video oyun tutkunluğumun önüne geçemiyor, yazdıkça yazıyor ve en sonunda tekrar oyun oynuyorum. Fighting Force ile başlayan maceram günümüz popülaritesine kadar uzanıyor...

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: