KysuPin ile favori oyunlarında avantaj sağla!

KysuPin ile League of Legends, Valorant, PUBG Mobile ve daha birçok oyunun e-pinlerine oldukça uygun fiyatlardan erişebilirsin! #İşBirliği

Lenovo ThinkCentre M90a Pro Gen 4 İle Tanışın: Yeni İş Amaçlı AIO Bilgisayar!

Paylaş

Lenovo ThinkCentre M90a Pro Gen 4 modeli ile iş amaçlı hepsi bir arada (All In One) bilgisayarlarda teknoloji çıtası yükseliyor. Teknoloji devi Lenovo, en zorlu iş ortamları için bile ideal üst sınıf ekrana sahip, güçlü ve güvenilir performans ve akıllı özellikleri bir arada sunan ThinkCentre M90a Pro Gen 4 ile masaüstü bilgisayarlar için standartları yükseltiyor.

Lenovo ThinkCentre M90a Pro Gen 4 özellikleri

İş amaçlı hepsi bir arada (All In One) bir masaüstü bilgisayarı olan ThinkCentre M90a Pro Gen 4, Windows 11 ile birlikte 27 inç büyüklüğünde QHD ekranıyla öne çıkıyor. Yeni model aynı zamanda akıllı özellikleri de beraberinde getirmeyi vadediyor. Bu sayede kullanıcı gizliliği ve kullanılabilirliğin artırılması hedefleniyor.

Lenovo ThinkCentre M90a Pro Gen 4
Lenovo ThinkCentre M90a Pro Gen 4

Lenovo Akıllı Cihazlar Grubu Global Masaüstü Bilgisayar Faaliyetleri Başkan Yardımcısı ve Genel Müdürü Sanjeev Menon, yeni model ile ilgili olarak şunları söyledi:

Modern işletmeler, yüksek performanslı bir bilgisayardan daha fazlasına, akıllı ve sezgisel, güvenilir ve verimli olup çok cihazlı bir ekosistem yaratmalarına olanak tanıyan çözümlere ihtiyaç duyuyor. Günümüzün gelişen hibrit ortamında çalışanlar, iş için ortalama 2,5 cihaz kullanıyor ve daha üretken olmak için hem masaüstü bilgisayarlar hem de dizüstü bilgisayarlarının olmasını istiyor. Lenovo ThinkCentre M90a Pro Gen 4, sinerji arayan ve çalışma alanlarını daha esnek, akıcı ve üretken hale getirmek isteyen işletmelerin ihtiyaçlarına yanıt veriyor.

Yeni model sonuç üretme gücü ile öne çıkıyor

Lenovo ThinkCentre M90a Pro Gen 4, ihtiyaca göre performans ve genişletilebilirlik ile birlikte verimli sonuçlar sunma kabiliyetine sahip bir model olarak karşımıza çıkıyor. Modelin öne çıkan özellikleri ise şu şekilde:

  • 13. Nesil Intel Core i9 işlemci
  • NVIDIA GeForce RTX 4050 dizüstü GPU
  • 64 GB’a kadar DDR5 bellek desteği
  • Enerji Performansı Optimize Etme özelliği
Lenovo ThinkCentre M90a Pro Gen 4
Lenovo ThinkCentre M90a Pro Gen 4

Bilgisayar aynı zamanda Thunderbolt 4 ile 40 Gbps’ye kadar hızlara ulaşabilen ve videoları ve çok yüksek boyutlu dosyaları aktarmayı kolaylaştıran hızlı dosya paylaşımına olanak tanıyor. Daha fazlasını isteyenler için geliştirilen bu hepsi bir arada masaüstü bilgisayar, ek bir 8K veya iki 4K monitör destekleyebiliyor. Aynı zamanda harici GPU ve depolama sürücüleriyle güçlendirilebilmekle birlikte başka cihazlara bağlandığında monitör olarak da görev alabiliyor.

Yüksek renk doğruluğuna sahip üstün bir ekrana sahip

Lenovo ThinkCentre M90a Pro Gen 4, 27 inç ebatında bir QHD ekrana sahip. Ekran özellikleri arasında 350 nit ekran parlaklığı, %99 sRGB gelişmiş renk derecesi gibi önemli detaylar bulunuyor. Bu anlamda sanat çalışmalarında yaratıcılığa da izin verdiğini söyleyebiliriz.

Birçok cihazla pratik şekilde bağlantı kurabiliyor

Özellikle departmanlar arası iş birliğinin gerekli olduğu modern şirketlerde, ThinkCentre M90a Pro Gen 4 modeli en üst düzey hibrit ekosistemi yaratmak için ideal bir çözüm olarak karşımıza çıkıyor. Thunderbolt 4 bağlantı noktasına ek olarak Lenovo ThinkCentre M90a Pro Gen 4’te kullanıcılar dahili USB-C kablosuyla bağlandığında ekranı Thunderbolt monitör olarak paylaşmasına olanak sağlayan isteğe bağlı bir Thunderbolt 3 bağlantı noktası da yer alıyor. Bu özellik sayesinde kullanıcılar, ikinci bir M.2 SSD’yi dizüstü veya masaüstü bir bilgisayarla paylaşırken yüksek veri aktarım hızlarından kayıp yaşamıyorlar.

Lenovo ThinkCentre M90a Pro Gen 4 özellikleri ile birlikte masaüstü bilgisayarlarının standartlarını yükseltiyor.
Lenovo ThinkCentre M90a Pro Gen 4 İle Tanışın: Yeni İş Amaçlı AIO Bilgisayar!

Modern profesyoneller için tasarlandı

Gizlilik, güvenlik ve güvenilirliğin hayati öneme sahip olduğu modern profesyoneller için cihazın çözümleri de bulunuyor. Yapay zeka ve radar sensörlü yeni nesil İnsan Varlığı Algılama (PHD) ve RGB-IR kameranın benzersiz bir birleşimini sunan bu hepsi bir arada bilgisayar, temassız oturum açma ve arkanızda biri olduğunda ekranınızı otomatik olarak bulanıklaştıran oturum kapatma özelliğiyle kullanıcıların gizliliğini de güvence altına alıyor.

Bu çeşitli güvenlik özelliklerinin yanı sıra daha güvenli şifreleme için ayrı bir TPM 2.0 yongasıyla üretilen Lenovo ThinkCentre M90a Pro Gen 4, verileri ve varlıkları korumak için ThinkShield ile geliyor. Dolayısıyla akıllı USB koruması, USB depolama cihazlarını engelleyebiliyor. Aynı zamanda bu cihaz dayanıklılık ve güvenilirlik anlamında da Mil SPEC testinden geçtiği gibi UL Toz Önleme sertifikasına sahip.

Diğer teknoloji haberlerimizi de buraya tıklayarak inceleyebilirsiniz.

Alparslan Gürlek
Alparslan Gürlek
Oyunların yeni yeni yaygınlaştığı dönemlerde bir çocuk olarak video oyunlarıyla ilk bakışta aşk yaşadım. Age of Empires II ile başlayan yolculuk, kendi oyunumu yapmaya kadar ilerledi. Hala oyun sektöründeyim ve hala o ilk kez Age of Empires II oynayan çocuğun tutkusunu taşıyorum.

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: