KysuPin ile favori oyunlarında avantaj sağla!

KysuPin ile League of Legends, Valorant, PUBG Mobile ve daha birçok oyunun e-pinlerine oldukça uygun fiyatlardan erişebilirsin! #İşBirliği

Legend of Mushroom’un Para Birimi Elmas Nedir, Nasıl Satın Alınır?

Idle RPG severlerin dikkatine.

Paylaş

Legend of Mushroom elmas nedir ve nasıl satın alınır gibi sorularınız varsa, doğru adrestesiniz. Bu içeriğimizde sizlere sevilen bir mobil oyun olan Legend of Mushroom’un özel para biriminin ne işe yaradığını ve bunu uygun fiyata nasıl alabileceğinizi anlatacağız. İçeriğimizin sponsoru KysuPin ile gelin bu premium para birimini nasıl alacağınızdan ve işlevlerinden bahsedelim.

Legend of Mushroom elmas birimi nedir?

Legend of Mushroom elmas birimi, oyun içerisindeki bir para birimidir. Bu birim sayesinde ilerleyişinizi hızlandırabilir, güçlü nesnelere hızlıca sahip olabilirsiniz. Oynanış sırasında görevlerden elde edilebildiği gibi gerçek para ile de satın alınabilir.

Legend of Mushroom elmas fiyatları

Elmas birimi satın alarak karakterinizi normalden çok daha hızlı geliştirebilir ve oyunun akışına çabukça dahil olabilirsiniz. Idle RPG türündeki bu tür oyunlarda gelişmek genelde uzun sürer ve Legends of Mushroom Elmas birimini satın alarak bu süreci kısaltmak da oyuncuların tercihine bırakılmıştır. Ayrıca belirttiğimiz gibi, oyun esnasında görevlerden de kazanılabilir ancak bu şekilde gelişmek için uzun süre oynamanız gerekebilir.

Legend of Mushroom Gem nedir ve fiyatlandırma ne durumda?

Resmî Türkiye satıcısı KysuPin üzerinde Legend of Mushroom Elmas fiyatları aşağıdaki listede yer alıyor. An itibarıyla mağazada indirim olduğunu ve göreceğiniz fiyatların indirimli olduklarını da ekleyelim.

Legend of Mushroom Elmas nedir

İşte Legend of Mushroom Elmas fiyatları:

  • 0.99 USD Gem + 20 Elmas = 30,97₺
  • 4.99 USD Gem + 100 Elmas = 155.17₺
  • 9.99 USD Gem + 200 Elmas = 310.01₺
  • 19.99 USD Gem + 400 Elmas = 620.02₺
  • 49.99 USD Gem + 1000 Elmas = 1,550.44₺
  • 99.99 USD Gem + 2000 Elmas = 3,100.75₺

Ek olarak elmas satın alımlarınızda, oyundaki premium nesnelerin kilidini açmak için kullanabileceğiniz “Gem” yani “Taş” adındaki özel birimlere de sahip oluyorsunuz. Legend of Mushroom’da 1 Taş, 1 USD’ye tekabül ediyor. Dolayısıyla aşağıdaki listede göreceğiniz her 0,99 USD, bir Taş birimine eşit. Örnekle açıklayacak olursak, yukarıdaki listeden 9.99 USD Gem + 200 Elmas içeren paketi satın aldığınızda, karakteriniz toplamda 10 Taş ve 200 Elmas elde etmiş olacak. Elmas ile yoldaş ve beceri güçlendirmeleri yapabildiğiniz gibi Gem, yani Taş ile de premium nesnelere erişebileceksiniz.

Legend of Mushroom’un resmî Türkiye satıcısı KysuPin’den elmas nasıl satın alınır?

Bu içeriğimizin sponsoru olan KysuPin, aynı zamanda Legend of Mushroom’un resmî Türkiye satıcısı konumunda bulunuyor. Bu nedenle uygun fiyatlara hızlı şekilde alışveriş yapmak da mümkün oluyor. Aynı zamanda 24/7 müşteri hizmetleri sayesinde yardıma ihtiyaç duyduğunuz her anda muhatap bulabilir ve satın alımınızla ilgili destek alabilirsiniz. Satın aldığınız ürünler de ortalama 5 dakika içerisinde mail veya SMS yoluyla tarafınıza teslim ediliyor.

Legend of Mushroom Gem nedir?
Saatlerin nasıl geçtiğini anlamayacağınız bir Idle RPG oyunu.

Oyun hakkında

Legend of Mushroom, mobil oyunlara özgü bir tür olan “Idle RPG” türünde bir mobil oyundur. Temelde oyuncu girdileri çok kısıtlı yerlerde işe yarar ve oyun kendisini oynamaya devam eder. Oyuncu, karakterini geliştirir ve daha güçlü şekilde, daha ileri seviyelere geçmeye çalışır.

Legend of Mushroom’da ana karakterimiz bir mantar ve sürekli ilerleyerek güçlü düşmanları alt etmeye çalışıyor. Ana motivasyon ise, karakterin mantardan insana evrilmesini sağlamak. Belirli bölümleri geçerek ve seviye atlayarak evrim dallarında ilerleyebiliyor ve istediğiniz karakter biçimini oluşturabiliyorsunuz. Örneğin evriminizde savaşçı, okçu veya büyücü sınıflarından birini seçebilir ve yanınıza yoldaşlar alarak daha büyük düşmanları daha kolay şekilde alt edebilirsiniz. Aşağıdaki fragman ile oynanış hakkında daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz.

Sonuç olarak Legend of Mushroom Elmas nedir, nasıl satın alınır gibi sorularla birlikte sizlerle içeriğimizin sponsoru KysuPin’in indirimli fiyat listesini de paylaştık. Umuyoruz bu içerik kafanızdaki soru işaretlerini gidermeye ve güncel fiyatlar hakkında bilgi sahibi olmanıza yardımcı olmuştur. Ek sorularınız için yorumlar kısmını kullanabilirsiniz. Şimdiden herkese iyi oyunlar dileriz.

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: