Kıyamet Sonrasını Konu Alan Oyun Miasma Chronicles Dijital Lansman İçin Hazırlanıyor

Paylaş

Mutant Year Zero: Road to Eden‘in yaratıcıları The Bearded Ladies ve önde gelen video oyunu yayıncısı 505 Games’in kıyamet sonrası taktiksel macerası Miasma Chronicles, 23 Mayıs 2023’te piyasaya sürülecek.

Kıyamet Sonrasını Konu Alan Oyun, Miasma Chronicles

Miasma Chronicles, Windows PC platformları (Steam ve EPIC), PlayStation 5 ve Xbox Series X|S için çıkış yapacak. Bu taktiksel macerada oyuncular, annesi tarafından Amerika’nın çorak arazilerinde terk edilmiş genç bir adam olan Elvis’in rolünü üstlenecek. Yanında ona eşlik eden tek dostu ise robot ‘kardeşi’ Diggs olacak. Birlikte, insanlığın son kalıntılarını tehdit eden ve onunla temasa geçen herkesi eski benliklerinin barbarca yozlaşmasına dönüştüren gizemli bir varlık olan Miasma’nın gizemini çözmeleri gerekir.

“Miasma”yı kontrol edebilen gizemli bir eldivenle donanmış Elvis ve Diggs, her köşede pusuya yatmış tehlikelerle dolu baş döndürücü bir şekilde tasarlanmış ortamlarda dolaşırken, maceralarında tuhaf karakterlerden oluşan bir “kardeşliğe” katılacak. Miasma’nın ardındaki gerçeği ararken ve Elvis, Miasma’yı kontrol eden gizemli eldiveninin ardındaki yıkıcı gücü öğrenirken, gerçek zamanlı bir dünyada geçen yoğun çatışmalarda sıra tabanlı taktikler kullanın…

Miasma Chronicles

Seçilmiş bir ailenin, mutant katillerin, kapsamlı kıyamet sonrası Amerikan manzaralarının ve güç eldivenlerinin hikayesi olan Miasma Chronicles, 23 Mayıs 2023‘te Windows PC (Steam ve EPIC), PlayStation 5 ve Xbox Series X|S için dijital olarak piyasaya çıkıyor. Oyunun perakende versiyonu da Avrupa’da 9 Haziran 2023’ten ve Kuzey Amerika’da 20 Haziran 2023’ten itibaren satışa sunulacak.

Oyun için yayımlanan bazı ekran görüntülerine aşağıdan ulaşabilir, Steam sayfasına buradan, Epic Games Store sayfasına ise buradan ulaşabilirsiniz.

Atakan Gümrükçüoğlu
Atakan Gümrükçüoğlu
Babadan gelme video oyun tutkunluğumun önüne geçemiyor, yazdıkça yazıyor ve en sonunda tekrar oyun oynuyorum. Fighting Force ile başlayan maceram günümüz popülaritesine kadar uzanıyor...

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: