Kingdom Come: Deliverance 2 Duyuruldu

Paylaş

Birkaç gün önce paylaşılan Warhorse gönderisine göre Kingdom Come: Deliverance 2‘nin 18 Nisan, yani bugün duyurulacağını biliyorduk. Paylaşılan görsel biraz kafa karıştırmış olsa bile sonuç olarak seriye bir devam oyununun geleceğini öğrenmiş olduk.

Kingdom Come: Deliverance 2 geliyor!

Warhorse Studios tarafından geliştirilen ve 2018 yılında piyasaya sürülen Kingdom Come: Deliverance‘ın devam oyunu nihayet yolda sevgili okurlar. Oyunculara gerçekçi bir Orta Çağ deneyimi yaşatmayı vadeden bu seri, uzun bir aradan sonra artık ikinci oyununa kavuşuyor. Geçtiğimiz dakikalarda resmi olarak paylaşılan fragmanı ise aşağıdan izleyebilirsiniz;

Kafa karışıklığı ise geçtiğimiz günlerde paylaşılan görselden dolayı yaşandı. Resme dikkatli baktığınızda karakterin üzerindeki kıyafetlerin sanki Orta Çağ dönemine ait değilmiş gibi görünmesi sosyal medyadaki oyuncuları ikiye bölmüştü.

Resmi duyurudan saatler önce muhtemelen bir hata sonucu önde gelen oyun basını IGN oyunun fragmanını yayınlamış ve yapılacak duyurunun Kingdom Come: Deliverance 2 olduğunu doğrulamıştı. Video hemen kaldırılsa bile seriye bir devam oyunu geldiğini artık resmi yollardan öğrendik diyebiliriz. 2024 yılı içerisinde göreceğimiz oyun PC, PlayStation 5 ve Xbox Series konsollar için çıkacak. Duyuru içerisinde PlayStation 4, Xbox One ve Nintendo Switch gibi eski nesil olarak adlandırılan konsollar yer almıyor.

Atakan Gümrükçüoğlu
Atakan Gümrükçüoğlu
Babadan gelme video oyun tutkunluğumun önüne geçemiyor, yazdıkça yazıyor ve en sonunda tekrar oyun oynuyorum. Fighting Force ile başlayan maceram günümüz popülaritesine kadar uzanıyor...
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: