Kart Oyunlarını Sevenler Buraya: Shattered Heaven

Deste oluşturmak, o destedeki kartları savaş sahalarında kullanmak, ve en önemlisi ise zorlu rakiplerle başa çıkma arzunuza yenik düşüyorsanız size harika bir önerimiz var; Shattered Heaven!

Shattered Heaven nasıl bir oyun?

Leonardo Production tarafından geliştirilen ve yayınlanan Shattered Heaven, Steam’in yıldızı parlamayan cevherleri arasında yer alıyor. Rogue-Lite deste dizme oyunlarını seviyorsanız mutlaka gözünüze ilişmiştir ancak daha önce hiç görmemiş olabilirsiniz. Shattered Heaven, yeri geldiğinde zorlayıcı yeri geldiğinde ise başına kilitleyen bir yapıya sahip.

Prosedürel olarak oluşturulan zindanlar içerisinde ilerleyiş sağlıyor ve aynı zamanda RPG ögeleri ile birlikte çok dallı bir oynanış dinamiğine şahit oluyorsunuz. Lovecraft stilinden esinlenen görselliği bir kenara, seçimler ile ilerleyen hikaye akışıyla da ön plana çıkmayı başarabilen bir oyun.

Shattered Heaven nasıl bir oyun?
Shattered Heaven nasıl bir oyun?

Steam mağaza sayfası üzerinde olumlu bir inceleme geçmişine sahip olan Shattered Heaven, 31 Mayıs’ta erken erişimde çıktı ve sürekli olarak güncellenmeye devam ediyor. Şu an erken erişimde bulunan oyunu 149,00 TL‘ye satın alabiliyorsunuz.

Atarita - Oyuncuların Merkezi

Oyun hediyeleri, etkinlikleri ve şahane bir ortamı kaçırma!

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

En Yeniler

Öne Çıkanlar