Ünlü Yönetmenden İlgi Çekici Oyun: John Carpenter’s Toxic Commando Duyuruldu

Paylaş

Korku ve bilimkurgu filmleriyle ünlenen yönetmen John Carpenter imzalı bir oyun duyurusu yapıldı. Summer Game Fest 2023 esnasında John Carpenter’s Toxic Commando karşımıza çıktı.

John Carpenter’s Toxic Commando geliyor

1980’lerin korku ve aksiyon filmlerinden esinlenen John Carpenter’s Toxic Commando, Summer Game Fest 2023 içerisinde karşımıza çıktı. Sabre Interactive ve Focus Entertainment ortaklığı ile geliştirilen oyun, aksiyon dolu fragmanı ile adeta tüyleri ürpertmeyi başarıyor. 2024 yılında yayımlanması planlanan oyun PlayStation 5, Xbox Series X/S ve PC tarafına gelecek.

John Carpenter’s Toxic Commando, birinci şahıs bir aksiyon deneyimi sunacak. En fazla dört oyuncuyla birlikte takım olacak ve mutasyon geçirmiş canavarların üstesinden gelmeye çalışacaksınız. Tabii bir diğer yandan ise doğaüstü salgını yok etmek için kolları sıvamanız gerekiyor. İlk kez Summer Game Fest 2023 sunumunda gösterilen heyecan dolu fragmana aşağıdan bir göz atın;

Oyun hakkında detaylı açıklamalar var

Focus Entertainment’ın Genel Müdürü John Bert, “Ortağımız Sabre ile bir kez daha ekip kurduğumuz için mutluyuz” diyor. “World War Z, Space Marine 2, Insurgency, SnowRunner ve diğer oyunların ardından Toxic Commando, Focus ve Sabre arasındaki uzun vadeli başarılı ilişkiye yeni bir giriş. Sabre’deki yetenekli ekipler tarafından yaratılan bu yeni harika IP hakkında daha fazlasını açıklamak ve Focus’un yeni franchise’ları dünya çapında yüksek mevkilere taşımak konusundaki uzmanlığından yararlanmak için sabırsızlanıyoruz.” diye ekledi.

Sabre Interactive’in Baş Yaratıcı Sorumlusu Tim Willits ise, “Focus’taki arkadaşlarımızla tekrar ortak olmaktan ve bu projede efsanevi John Carpenter ile işbirliği yapmaktan heyecan duyuyoruz” diyor. “Onun benzersiz vizyonu, hikaye anlatımındaki benzersiz uzmanlığı ve sürükleyici atmosferler yaratma yeteneği, 80’lerden ilham alan bu yepyeni deneyimi bir üst seviyeye çıkarmamıza yardımcı oldu. Çalışmaları yıllarca ilham kaynağı oldu ve birlikte çalışmak bir onurdur.” diye ekliyor.

John Carpenter's Toxic Commando
John Carpenter’s Toxic Commando

Ünlü yönetmen John Carpenter ise “Focus ve Sabre ile yeni bir video oyunu üzerinde işbirliği yapmak heyecan verici” dedi. “Bakın, zombileri vurmayı gerçekten seviyorum. Bana ‘enfekte’ olarak adlandırıldıklarını söyleyip duruyorlar. Lütfen, Onlar hortlak dostum. Gerçekten iyi patlıyorlar ve onlardan bir ton var. İnsanlar bu oyuna bayılacak.” diye açıklama yaptı.

Atakan Gümrükçüoğlu
Atakan Gümrükçüoğlu
Babadan gelme video oyun tutkunluğumun önüne geçemiyor, yazdıkça yazıyor ve en sonunda tekrar oyun oynuyorum. Fighting Force ile başlayan maceram günümüz popülaritesine kadar uzanıyor...

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: