Immortals of Aveum 1.0.5.0 Yama Notları

Paylaş

22 Ağustos gün piyasaya sürülen Electronic Arts’ın aksiyon-macera tabanlı FPS oyunu Immortals of Aveum için yeni bir güncelleme yapılıyor. Yama 1.0.5.0 ismiyle gelen bu güncellemenin notlarını sizler ile paylaşıyoruz.

Immortals of Aveum 1.0.5.0 yama notları sadece PC için geçerli

Yapılacak bu güncelleme şimdilik PC oyuncularını sevindirecek gibi görünüyor. Önümüzdeki hafta ise bir aksilik olmazsa PlayStation 5 ve Xbox Series X/S için aynı yama kullanıcılara sunulacak. Peki Immortals of Aveum 1.0.5.0 yama notlarında neler var? Gelin birlikte bakalım;

Immortals of Aveum 1.0.5.0 Yama Notları
Immortals of Aveum 1.0.5.0 Yama Notları

Yeni eklentiler:

  • AMD FidelityFX 3 (FSR 3) kullanıma açıldı ve Frame Generation artık tüm PC kullanıcıları için oyun içerisinde mevcut durumda.
  • AMD FSR 3, daha iyi performans sunmak için geçici video ölçekleme ve frame generation oluşturmayı birleştiriyor.
  • Upscaling uygulamayan ancak yine de yüksek kaliteli kenar yumuşatma ve keskinleştirme uygulayan yeni bir “NativeAA” kalite modu seçeneği oyun içerisine eklendi.

Genel:

  • Oyunu birden fazla zorlukta tamamlayan oyunculara “Grand Magnus” başarımı verilecek.

PC:

  • Fare ayarı olarak “ters çevirme” seçimi artık hata ile karşılaştırmıyor ve doğru bir şekilde uygulanıyor.
  • DLSS ultra performansa ayarlandığında “Seren’e Dönüş” seviyesinin bulanık görünmesine neden olan nadir bir sorun giderildi.
  • PC’de oyun başlatıldığında arka plan grafiklerinin görünmemesine neden olan nadir bir sorun düzeltildi.

Daha detaylı yama notlarına ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz. Önümüzdeki hafta konsollar için de aynı güncellemenin geleceğini tekrar hatırlatmak isteriz. Ayrıca oyunu daha önceden inceleme şansımız olmuştu. Merak ederseniz sizi şuraya alabiliriz.

Atakan Gümrükçüoğlu
Atakan Gümrükçüoğlu
Babadan gelme video oyun tutkunluğumun önüne geçemiyor, yazdıkça yazıyor ve en sonunda tekrar oyun oynuyorum. Fighting Force ile başlayan maceram günümüz popülaritesine kadar uzanıyor...
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: