Huawei Watch GT 4 Serisi Türkiye’de Satışa Çıktı: İşte Fiyatı ve Özellikleri

Paylaş

Huawei Watch GT 4 serisi akıllı saatler Türkiye’de bugün itibarıyla satışa sunuldu. Şirket, Watch GT amiral gemisi serisinin en yeni nesli olan güçlü ve sağlık ve fitness işlevlerine sahip yeni modeli duyurdu. Akıllı saat aynı zamanda “Fashion Forward” serisinin de bir parçası olduğundan, teknoloji ve moda entegrasyonunu bir üst seviyeye taşıyarak kullanıcılara stillerinden ödün vermeden teknolojik özelliklerden faydalanma ayrıcalığı sağlıyor. Gelin yeni modelin detaylarını birlikte inceleyelim.

Huawei Watch GT 4 özellikleri ve detayları

HUAWEI Watch GT serisi en başından bu yana “Grand Tourer” isminin ruhuna sadık kalarak güçlü özelliklere sahip amiral gemisi niteliğindeki akıllı saatler ile karşımıza çıktı. En yeni model olan Watch GT 4 ile spor ve sağlık özelliklerinin yanı sıra yenilikçi bir tasarım sunarak da bu ruhu sürdürüyor.

Huawei Watch GT 4 fiyatı ve özellikleri

Tasarımsal özellikler ve çeşitlilik had safhada

Huawei Watch GT 4 önceki modellerin geometrik estetiğini korurken aynı zamanda seri anlamında cesur bir adım atıyor. Yeni modelde kullanıcıların seçebileceği iki farklı tasarım varyasyonu yer alıyor. Ürünün 46mm sürümü güçlü ve sağlam bir gövdeye sahip olarak çarpıcı bir sekizgen tasarımını benimserken, 41mm sürümü de gösterişli mücevher parçalarını andıracak şekilde tasarlanmış şık bir kolye tasarımına sahip.

Aynı zamanda yeni modelin 8 farklı renk seçeneği de bulunuyor. Bu da farklı moda anlayışına sahip kullanıcıların kendine en uygun tasarımdaki Huawei Watch GT 4 akıllı saatini bulabilmesine olanak sağlıyor. Ürünün 46mm sürümünde klasik entegre çelik bilezik, kahverengi deri kayış, dinamik yağmur ormanı yeşili GMT, siyah kauçuk kayış modeli gibi seçenekler bulunuyor. Ayrıca 41mm sürümlerinde çift tonlu piyano tuşlu bilezik, mücevherlerden ilham alan Milanese bilezik ve beyaz deri kayış çeşitlerine kadar birçok tasarım çeşidi bulunuyor.

Özelleştirme tarafında kullanıcılar aynı zamanda galeride yer alan 25.000’den fazla saat kadranından dilediklerini seçerek farklı tasarımlar da deneyebiliyorlar.

Huawei Watch GT 4 özellikleri
Varyasyonları bu şekilde.

Sağlık özellikleri de amiral gemisi adının hakkını veriyor

Huawei’nin yeni Fashion Forward konseptinin bir parçası olarak, her kullanıcının şıklığını korurken sağlık yönetimini ileriye taşıması hedefleniyor. Bu anlamda Huawei Watch GT 4 içerisinde PPG Aritmi Analizi, Menstrüel Döngü Yönetimi 3.0 ve Uyku Nefes Farkındalığı olmak üzere üç önemli özelliğe sahip.

Huawei 8 yılı aşkın kümülatif Ar-Ge ile derin öğrenme yöntemine dayanan çok kanallı bir sinyal geliştirme algoritması içeren TruSeen TM 5.5+ sağlık göstergesi izleme teknolojisini geliştirdi. Bu sayede kullanıcılar dinamik aktivitelerde bile kalp sağlıklarını daha doğru ve tutarlı bir şekilde okuyabiliyorlar.

Sizi uyurken bile yalnız bırakmayacak bir sağlık danışmanı

Öte yandan Uyku İzleme özelliği sayesinde kullanıcılar Huawei Watch GT 4’ü kullanırken uyku döngüleri hakkında daha kapsamlı bir anlayış kazanabilecekler. Dolayısıyla bu özellik, uyku alışkanlıklarını ayarlama konusunda da kullanıcılar açısından faydalı olacaktır. Siz uyurken solunum düzensizlikleri taranacak ve solunum sağlığınız hakkında ek bilgi veren bir Uyku Nefes Farkındalığı özelliği de yine amiral gemisi serinin yeni modelinde kullanıcıların karşısına çıkacak.

Adet Döngüsü Yönetimi 3.0 özelliği

Ayrıca akıllı saat kadınların adet dönemini tahmin etmek için uyku sırasındaki kalp atış hızı, vücut ısısı, nefes alma hızı ve daha fazlası gibi kullanıcının fizyolojik göstergelerini akıllı bir şekilde analiz eden ve öğrenen geliştirilmiş bir Adet Döngüsü Yönetimi 3.0 özelliğine sahip. Bu teknoloji, düzensiz döngülerle mücadele eden kullanıcılar için katkı sağlayabilir ve gündelik yaşamında bu sorundan muzdarip insanlar için bir çözüm olabilir.

Huawei Watch GT 4 fiyatı
Huawei Watch GT 4 fiyatı

Fitness özellikleriyle elinizden gelenin en iyisini yapın

Yazının önceki bölümlerinde bahsettiğimiz TruSeen 5.5+ teknolojisi sayesinde Huawei Watch GT 4 sürümünde gelişmiş Aktivite Halkaları, yepyeni Stay Fit uygulaması ve yükseltilmiş GNSS takibi sunarak fitness deneyimi anlamında da yeni adımlar atılıyor.

Günlük fitness aktivitelerinizi takip ederken yakılan kalori, egzersiz süresi ve ayakta dururken yapılan aktivite gibi değerleri Aktivite Halkaları sayesinde kolayca okuyabileceksiniz. Aynı zamanda akıllı saat, bir günde üç halkayı tamamlayan ve rekor kıran kullanıcıları madalyalarla ödüllendirecek. Bunun da ötesinde, kullanıcılar artık padel ve espor gibi popüler sporları da içeren 100’den fazla spor moduna erişebilecek ve aktif kalmayı her zamankinden daha kolay hale getirebilecekler.

Pil ömrü ve teknik özellikler

Huawei Watch GT 4 aynı zamanda yepyeni başlatıcısı, hızlı mesajlaşma ve yanıtlama özelliklerinin yanı sıra müzik, navigasyon ve daha fazlasına erişmek isteyen kullanıcılar için üçüncü taraf uygulamaları gibi ek özellikler de sunuyor. Aynı zamanda cihazın pil ömrü 2 haftaya kadar dayanabildiği için birçok ana akım saatin pil gücünü de geride bırakıyor. Ek olarak akıllı saat, tüm iOS ve Android cihazlarla bağlantı sağlayabiliyor.

Huawei Watch GT 4 fiyatı ve indirim kodu

Şu anda söz konusu akıllı saatler Türkiye’de HUAWEI Online Mağaza üzerinden lansman kampanyası ile 6.999₺’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. Eylül ayı sonuna kadar geçerli olacak AGT4PR300 kodu kullanılarak 300 TL kupon indiriminin yanında 500 TL de sepet indirimi sağlanıyor. Aynı zamanda 700 TL değerinde 1 yıl uzatılmış garanti ve 999 TL değerinde deri kayış da hediye ediliyor.

Alparslan Gürlek
Alparslan Gürlek
Oyunların yeni yeni yaygınlaştığı dönemlerde bir çocuk olarak video oyunlarıyla ilk bakışta aşk yaşadım. Age of Empires II ile başlayan yolculuk, kendi oyunumu yapmaya kadar ilerledi. Hala oyun sektöründeyim ve hala o ilk kez Age of Empires II oynayan çocuğun tutkusunu taşıyorum.
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: