High On Life İlk Ek Paketine Kavuşacak Gibi

Paylaş

2022 Aralık ayında çıkış yapan ve oldukça sevilen High on Life için ilk ek paket yolda gibi görünüyor. Geliştirici ekip Squanch Games aylar sonra yeni bir video yayımladı. Knifey ile maceraya hazır olun!

High On Life için ilk DLC yolda gibi

Konuşan silahlar gibi ilginç bir konseptle karşımıza çıkan ve oyuncular tarafından oldukça sevilen High on Life için ilk içerik yolda. Geliştirici Squanch Games tarafından yayımlanan videoya göre ana odağımız oyun içerisindeki bıçağımız olan “Knifey” olacak. Henüz net bilgi verilmeyen bu ek içeriğin oyun için satışa çıkacak ilk DLC paketi olabileceği konuşuluyor. Knifey’in geçmiş anılarından kesitler yer alabilir veya tamamen farklı bir hikaye çizgisi çizilebilir.

Rick & Morty serisinin yaratıcısı Justin Roiland’ın başlattığı High on Life girişimi oyuncular tarafından çok beğenilmişti. Konuşan silahlar, kendine has mizah çizgisi ve bol aksiyonu ile oldukça başarılı bir satış başarısı göstermişti. Şimdi ise aradan geçen 3 ayın sonunda oyun hakkında yeni bilgiler alabiliyoruz. Yayımlanan videoda Knifey’in sesini duyuyoruz ancak bu içeriğin ne hakkında olduğunu bize söylemiyorlar. Knifey, oyun içerisinde de olduğu gibi yine çılgınca şeyler söyleyip; “Evet, işte bu benim beklediğim şey! Beni serbest bırakın ve bende birilerinin hakkından geleyim!” cümlelerini kuruyor.

High On Life

İçerik tamamen özel bir DLC mi yoksa sadece kısa süreli bir etkinlik mi olacak henüz bilemiyoruz. İlerleyen günlerde bu konu hakkında daha fazla detaya ulaşacağız. Ancak fark ettiyseniz Knifey’in sesi tamamen değişmiş durumda. Justin Roiland’ın Squanch Games’den ayrılmasından sonra karakterlere yeni ses sanatçıları atanmıştı. Roiland’ın şirketten ayrılma sürecini ve arkasında yatan sebepleri buradaki haberimizden öğrenebilirsiniz.

High on Life, dünyayı tehdit eden bir uzaylı çetesini konuşan silahlarla durdurmaya çalıştığımız bir yapım. Konuşan silahlar ise oyunun en önemli özelliği. Bu silahlar şaka yapabiliyor, görevlerde yardımcı oluyor ve çok konuşuyor! Dünyanın kaderi siz oyuncuların elinde olacak. Uzayın derinliklerinde yolculuk yapacak ve dünyayı kurtarmak için çete liderlerini bir bir indirmeniz gerekecek. Oyun hakkında yazdığımız detaylı incelemeye ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Atakan Gümrükçüoğlu
Atakan Gümrükçüoğlu
Babadan gelme video oyun tutkunluğumun önüne geçemiyor, yazdıkça yazıyor ve en sonunda tekrar oyun oynuyorum. Fighting Force ile başlayan maceram günümüz popülaritesine kadar uzanıyor...

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: