Hi-Fi RUSH, Mart Ayında PlayStation 5’e Geliyor

Paylaş

Tango Gameworks tarafından geliştirilen ve eleştirmenler tarafından oldukça beğenilen Hi-Fi RUSH, Mart ayı içerisinde PlayStation 5 cihazları için çıkacak.

Hi-Fi RUSH PlayStation’a Geliyor!

Duyurulduğu gibi çıkan ve hem oyuncular tarafından hem de eleştirmenler tarafından oldukça iyi notlar alan Hi-Fi RUSH, 19 Mart tarihinde PlayStation 5 konsolları için çıkacak. Tango Gameworks tarafından geliştirilen ve Bethesda tarafından 25 Ocak 2023 tarihinde yayınlanan oyun, en büyük hayali bir rock yıldızı olmak olan Chai ve arkadaşlarının kötücül bir mega şirkete karşı verdiği mücadeleyi ritimlerle birlikte oyuncuya sunuyor.

Hi-Fi RUSH PlayStation'a Geliyor!

PlayStation 5 için çıkacak oyun aynı zamanda Arcade Challenge dahil olmak üzere tüm oynanış güncellemelerini ve oyun modlarını da beraberinde getiriyor. Ön siparişi bugün saat 21:00’da başlayacak olan yapımın aynı zamanda Deluxe Edition sürümü içerisinde yer alan içerikler de şu şekilde;

  • HI-FI RUSH (Ana Oyun)
  • İki Chai kostümü
  • Yedi ilave Chai tişörtü
  • “808” Temalı Gitar Görünümü
  • “808” Alternatif Görünümü
  • Dövüş yeteneklerini ve diğer güçlendirmeleri açmak için kullanılabilecek 20.000 Gear’lı Başlangıç Paketi. (Not: Gear, oyun içinde dövüşerek ve keşif yaparak kazanılır, sanal para birimi olarak satın alınamaz.)
Atakan Gümrükçüoğlu
Atakan Gümrükçüoğlu
Babadan gelme video oyun tutkunluğumun önüne geçemiyor, yazdıkça yazıyor ve en sonunda tekrar oyun oynuyorum. Fighting Force ile başlayan maceram günümüz popülaritesine kadar uzanıyor...
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: