KysuPin ile favori oyunlarında avantaj sağla!

KysuPin ile League of Legends, Valorant, PUBG Mobile ve daha birçok oyunun e-pinlerine oldukça uygun fiyatlardan erişebilirsin! #İşBirliği

Parti Tabanlı Taktiksel RYO Oyunu Hexxen: Hunters Duyuruldu!

Paylaş

Hooded Horse, Gamescom 2023 sırasında ikinci yeni oyunu olan Hexxen: Hunters’ı duyurdu. Parti tabanlı strateji ve rol yapma türündeki oyun için güzel bir fragman yayınlandı. Future Games Show sırasında duyurulan oyun gerçek zamanlı keşif mekaniklerine ve sıra tabanlı taktiksel savaş sistemine ev sahipliği yapacak. Hikayesi ve yapısıyla ilgi çekici görünen oyun için ilk detaylar da paylaşıldı.

Hexxen: Hunters bu sene yükselişte olan türün yeni bir örneği olacak

Baldur’s Gate 3 ile birlikte şahlanan taktiksel RYO türünün bir ferdi olarak karşımıza çıkacak Hexxen: Hunters hikayesiyle cadı temasını yeniden gündeme getiriyor. Oyuncular, insanlığın varlığını tehdit eden doğaüstü güçlere karşı bir avcı grubuna liderlik edecek ve oyun, 18. yüzyılda geçerek karanlık bir atmosfer sunacak.

Hikayesine göre cehennemin kapılarının açılmasının üstünden 100 yıl geçmiş ve Almanya’nın güneyindeki Kara Orman adındaki bir bölgeden dünyaya canavar ve zebaniler yayılmaya başlamış. Biz ve cadı avcılarından oluşan ekibimiz de bütün bu şeytani güçlere karşı mücadele ediyoruz.

Ekibimizi birbirinden farklı özellikleri olan 8 karakter arasından seçmemiz gerekecek. Bu ekip ile birlikte vampirlere, “gece yürüyenlerine” ve şeytanlara alet olmuş insanlardan oluşan karanlık kültistlere karşı mücadele edeceğiz. Ekipteki her cadı avcısı kendisine özgü yetenek ağacı ve ekipmanlar ile gelecek. Oyunda büyük düşman sürülerinin yanı sıra tek başına da çok güçlü olabilen çeşitli düşmanlara karşı oluşturduğumuz ekip ile savaş vereceğiz.

Hooded Horse, Türkçe dil desteği konusundaki hassasiyetini sürdürüyor

Hooded Horse’un aralarında merakla beklenen Manor Lords da olmakla birlikte birçok oyunu Türkçe dil desteği ile karşımıza çıkıyor. Hexxen: Hunters oyunu da bunlardan farklı olmayarak Türkçe dilini destekleyecek. Bu anlamda gösterdikleri hassasiyet ve ülkemizin ciddi pazarı için sarf ettikleri efor için yayıncıya da teşekkürlerimizi iletmiş olalım.

Oyunun Steam mağaza sayfasını buraya tıklayarak inceleyebilirsiniz.

Hexxen: Hunters
Hexxen: Hunters

Hexxen: Hunters sistem gereksinimleri

Minimum

  • İşletim Sistemi: Windows 10 64-bit
  • İşlemci: Intel Core i5-4300M veya AMD Athlon II X2 250
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Ekran Kartı: Nvidia GeForce GT 630 ya da AMD Radeon HD 6670
  • Depolama: 4 GB kullanılabilir alan

Önerilen

  • İşletim Sistemi: Windows 10 64-bit
  • İşlemci: Intel Core i5-750 veya AMD Phenom II X4 965
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX 650 ya da AMD Radeon HD 7770
  • Depolama: 4 GB kullanılabilir alan
Alparslan Gürlek
Alparslan Gürlek
Oyunların yeni yeni yaygınlaştığı dönemlerde bir çocuk olarak video oyunlarıyla ilk bakışta aşk yaşadım. Age of Empires II ile başlayan yolculuk, kendi oyunumu yapmaya kadar ilerledi. Hala oyun sektöründeyim ve hala o ilk kez Age of Empires II oynayan çocuğun tutkusunu taşıyorum.

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: