Harry Potter: Quidditch Champions Sürpriz Şekilde Duyuruldu!

Paylaş

Warner Bros. Harry Potter Quidditch Champions adındaki yeni online oyununu duyurdu. Hogwarts Legacy’de olmamasıyla eleştirilen Quidditch oyunu için böyle bir planları varmış. Sürpriz şekilde yapılan duyuru ile yayınlanan fragman yeni oyunun neye benzeyeceğine dair bazı detayları da gösteriyor.

Warner Bros.’tan sürpriz Harry Potter Quidditch Champions duyurusu!

Hızlı ve rekabetçi oynanışıyla Harry Potter dünyasının en ikonik sporunu içerecek oyun için güzel bir duyuru fragmanı yayınlandı. Aynı zamanda oyunun playtest aşaması için kayıtlar da başladı. Eğer oyunu önden oynamak isteyenlerden biriyseniz buraya tıklayarak başvuru formunuzu gönderebilir ve testlere kaydınızı yaptırabilirsiniz.

Oyunu tıpkı Hogwarts Legacy’de olduğu gibi yine Warner Bros. yayınlayacak. Aynı zamanda oyun birkaç yıldır Unbroken Studios tarafından geliştiriliyormuş. Sessiz sedasız oyunu geliştiren ekip ve yayıncı bugün resmi duyurusuyla Harry Potter hayranlarını sevindirdiler. Stüdyo aynı zamanda Rocksteady ile birlikte çalkantılı bir sürece giren Suicide Squad: Kill the Justice League üzerinde de çalışıyor. Daha önce de Fractured Lands ve Fantastic Plastic Squad oyunlarını geliştirmişler.

Kendi karakterinizi oluşturup özelleştirebileceksiniz

Yeni Quidditch Champions oyununda oyuncular kendi karakterlerini oluşturup özelleştirebilecekler. Oyun için henüz pek bir detay paylaşılmasa da sürekli internet bağlantısı gerektireceğini ve arkadaşlarla beraber oynanabileceğini oyunun resmi SSS sayfasına bakarak anlayabiliyoruz. Sürpriz şekilde duyurulan yapım için yakında daha fazlasını duymayı dört gözle bekliyoruz.

Harry Potter Quidditch Champions
Harry Potter Quidditch Champions

Hogwarts Legacy’de Quidditch oyununun bulunmamasının sebebi de şimdi belli olmuş oldu. Warner Bros. Harry Potter Quidditch Champions ile serinin sevilen sporunu kendi ayakları üzerinde duran bir oyun olarak piyasaya sürmeyi planlamış.

Harry Potter Quidditch Champions için henüz resmi bir çıkış tarihi bulunmamakla birlikte PC platformu dışında onaylanan başka bir platform da yok. Konsollara çıkacak ancak eski nesil konsolları kapsayıp kapsamayacağı bir soru işareti olarak bırakılmış durumda. Gelişmeleri sizlere en hızlı şekilde aktarmaya gayret edeceğiz.

Alparslan Gürlek
Alparslan Gürlek
Oyunların yeni yeni yaygınlaştığı dönemlerde bir çocuk olarak video oyunlarıyla ilk bakışta aşk yaşadım. Age of Empires II ile başlayan yolculuk, kendi oyunumu yapmaya kadar ilerledi. Hala oyun sektöründeyim ve hala o ilk kez Age of Empires II oynayan çocuğun tutkusunu taşıyorum.

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: