Gameship ile oyunlara daha ucuz erişin!

Gameship mobil uygulamasını kullanarak oyunlara daha ucuza erişebileceğinizi ve bakiyenizi nakite çevirebileceğinizi biliyor muydunuz? Şimdi deneyin! #İşBirliği

Halo Infinite Son Sezona Giriyor: 30 Ocak Sonrasında Artık Yeni Sezon Gelmeyecek

Paylaş

2021 yılında oyunun tek oyunculu kısmından ayrı ve ücretsiz bir şekilde piyasaya sürülen Halo Infinite Online modu, 30 Ocak tarihinden sonra sezon güncellemelerini bırakıyor.

Halo Infinite’de yeni model dönemi başlıyor

İlk sezonları oldukça eğlenceli ve dolu geçen Halo Infinite Online modu, geliştirici ekip 343 Industries’in oyuncular tarafından sevilen içerikler getirmemesi ve yeni sezonların arasında geçen uzun bekleyişler sonrasında bir hayli durgunlaşmıştı. Geçtiğimiz günlerde konu hakkında yeni bir açıklama yapacaklarını dile getiren geliştirici ekip, Infinite Online modu içerisinde artık sezonların olmayacağını belirtiyor.

Halo Infinite Son Sezona Giriyor: 30 Ocak Sonrasında Artık Yeni İçerik Gelmeyecek

Yeni sezonlar yerine artık oyun içerisinde “operasyonlar” adı altında temele dönüş içerikleri yer alacak. Hepimizin bildiği sezon modelinden daha küçük ölçekli güncellemeler olacak bu operasyonlar seçeneği, dört veya altı hafta arasında sürecek ve bu dönem boyunca farklı içerikleri oyuncuların karşısına sunmaya çalışacak. Ayrıca tamamen ücretsiz bir şekilde sunulması bekleniyor.

Ayrıca 343 Industries oyunu devamlı olarak güncellemeye devam edeceğini söylüyor. Çıkışından bu yana ancak istenen kıvama gelen Infinite Online modu bakalım ileride bizlere neler sunacak.

Atakan Gümrükçüoğlu
Atakan Gümrükçüoğlu
Babadan gelme video oyun tutkunluğumun önüne geçemiyor, yazdıkça yazıyor ve en sonunda tekrar oyun oynuyorum. Fighting Force ile başlayan maceram günümüz popülaritesine kadar uzanıyor...
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: