GTA Online’a 10 Yılın Ardından Eklenecek Özellik Oyuncuları Sevindirdi

Paylaş

GTA Online aradan geçen 10 yıla rağmen halen güncelleme almaya devam ediyor. En son yapılacak güncelleme ise oyuna yaban hayatını ve daha birçok içeriği ekliyor.

GTA Online’a yaban hayatı güncellemesi

2013 yılında piyasaya sürülen GTA 5 içerisinde elbette yabani hayvanlar vardı. Ancak hemen ardından çıkan GTA Online içerisinde herhangi bir hayvanı görmek imkansızdı. Aradan geçen bunca zaman sonra ise Rockstar Games, yeni getireceği bir güncelleme ile çevrim içi tarafa yabani hayvanları eklemeye karar vermiş durumda.

Ancak sorun şu ki bu güncelleme sadece yeni nesil cihazlardaki Online sürümlere gelecek. Yani PlayStation 5 ve Xbox Series X/S sahibi değilseniz bu güncellemeyi alamayacaksınız. Bunun nedeni henüz bilinmese de muhtemelen çevrim içi sunucularda oluşabilecek yoğunlukları en aza indirmeyi düşünmüş olabilirler.

GTA Online'a gelen güncelleme
GTA Online’a gelen güncellemeler

Güncelleme içerisinde tanıdık bir isim bile var!

Yaban hayatıyla işi noktalamak istemeyen Rockstar Games, GTA Online içerisine tanıdık bir yüzü dahil etmeye karar kılmış. Grand Theft Auto IV’ten tanıdığımız Yusuf Amir oyuna dahil oluyor. Bu güncelleme ile birlikte onun adına aksiyonlu soygunlara girişeceğiz. Kuzeni Jamal ile birlikte yüksek kalitedeki araçları çalmaya uğraşacağız. Onları komple satmak veya parça haline getirip modifiye yapmak ise tamamen oyuncuya kalmış bir seçenek olacak.

Öte yandan yarış tutkunları için de güzel bir aktivite zincirinin yolda olduğunu söylememiz gerekiyor. GTA Online içerisinde belirli araçları modifiye ederek drift yarışlarına katılabileceksiniz. Bu yarışlar kendine has parkurlara sahip olacak veya isterseniz serbest mod içerisinde de drift özelliklerini kullanabileceksiniz. Araç modifikasyonları için ise LS Car Meet’e uğramanız yeterli olacaktır.

Daha fazla bilgi almak için Rockstar Games’in resmi internet adresine buradan gidebilirsiniz. Güncelleme hakkında daha detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

Atakan Gümrükçüoğlu
Atakan Gümrükçüoğlu
Babadan gelme video oyun tutkunluğumun önüne geçemiyor, yazdıkça yazıyor ve en sonunda tekrar oyun oynuyorum. Fighting Force ile başlayan maceram günümüz popülaritesine kadar uzanıyor...

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: