KysuPin ile favori oyunlarında avantaj sağla!

KysuPin ile League of Legends, Valorant, PUBG Mobile ve daha birçok oyunun e-pinlerine oldukça uygun fiyatlardan erişebilirsin! #İşBirliği

Söylenti: Orijinal God of War Üçlemesine Remastered Yapılıyor

Paylaş

Ücretsiz Valhalla ek paketi ile çıtayı bir üst seviyeye taşıyan God of War serisi hakkında ilginç bir söylenti ortaya çıktı. Detaylar yazımızda.

God of War üçlemesine Remastered yakıştırılıyor

2005 yılında hayatımıza giren ve en popüler video oyun serilerinden birisi olan God of War serisi için ilginç bir söylenti ortalıkta dolaşıyor. XboxEra‘dan Nick Baker’ın söylediklerine göre serinin ilk üçlemesine bir Remastered projesi geliştiriliyor olabilir.

God of War üçlemesine Remastered yakıştırılıyor

Bazı duyumlar edindiğini söyleyen Baker, XboxEra’da verdiği söyleşide konu hakkında şu açıklamalarda bulunuyor;

“God of War üçlemesinin PlayStation’da yeniden düzenleneceğini duydum. Seriyi seven arkadaşlarıma bunu söylediğimde ise oldukça sevindiler. Ancak kesin olarak belirtemediğim tek şey, bu projenin PlayStation 3’te sahip olduğumuz versiyonların gelişmiş bir sürümü mü yoksa baştan bir Remastered projesi mi olacağı.”

Elbette bu söylemlerin ve ‘söylentilerin’ kesin bir kaynağı bulunmadığı için ümit bağlamak normal olmaz. 2025 yılında serinin 25. yılının kutlanacağını biliyoruz. Belki bu süreçte üçleme hakkında yeni detaylar öğrenme şansına sahip oluruz.

Atakan Gümrükçüoğlu
Atakan Gümrükçüoğlu
Babadan gelme video oyun tutkunluğumun önüne geçemiyor, yazdıkça yazıyor ve en sonunda tekrar oyun oynuyorum. Fighting Force ile başlayan maceram günümüz popülaritesine kadar uzanıyor...

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: