Ghostwire: Tokyo Xbox Series Konsollarına Gelmeye Hazırlanıyor

Paylaş

Tango Gameworks tarafından geliştirilen ve Bethesda tarafından yayımlanan Ghostwire: Tokyo Xbox Series konsolları için çıkış yapacak.

Ghostwire: Tokyo Xbox yolcusu

25 Mart 2022‘de piyasaya sürülen ve ilginç mekanikleriyle ön plana çıkan Ghostwire: Tokyo nihayet Xbox cihazlara geliyor. Normal şartlarda PC ve PlayStation 5 konsolları için çıkış yapan oyun, “Spider’s Thread” güncellemesiyle birlikte daha büyük kitlelere erişmek istiyor.

Spider’s Thread güncellemesi oyuna farklı içerikler ekleyecek. En heyecan verici özellik ise gizemli bir hikayeyi ortaya çıkarmak isteyen oyuncuların mücadele etmesi gereken bir rogue-lite modunun oyuna eklenmesi olacak. Ayrıca ana hikayede karşımıza çıkabilecek ve keşfedilmesi beklenen yeni alanlar ve görevler de bu güncellemeyle birlikte oyuna dahil oluyor.

Ghostwire: Tokyo Xbox

Ghostwire: Tokyo Xbox Series cihazlara da bu güncelleme ile birlikte çıkacak. 12 Nisan tarihinde tüm platformlar için yayınlandıktan sonra Xbox Series X ve S cihazlar için de çıkış yapmış olacak. Güncelleme içerisinde genişletilmiş fotoğraf modu gibi özellikler de yer alıyor.

Oyun ayrıca bu ay PlayStation Plus Mart kütüphanesine de eklenecek. Uncharted: Hırsızlar Mirası Koleksiyonu ve Tom Clancy’s Rainbow Six Extraction gibi oyunların yanına gelerek oyuncuları sevindirecek.

Ghostwire: Tokyo Xbox Game Pass kütüphanesinde olacak mı?

Spider’s Thread güncellemesiyle birlikte Series cihazlara gelecek olan Ghostwire: Tokyo, aynı zamanda Xbox Game Pass kütüphanesine de eklenecek. Böylelikle oyuncular aylık aboneliği bulunan Game Pass sayesinde oyuna rahat bir şekilde erişebilecek. Bu güncellemenin yayın tarihi 12 Nisan olarak belirlenmiş durumda. Hem PlayStation 5 hem de PC sürümleri için de mevcut olacak.

Oyunun geliştiricisi olan Tango Gameworks’te ise ayrılık rüzgarları esiyordu. Şirketin kurucusu olan Shinji Mikami, kendi kurduğu oyun stüdyosundan ayrılma kararı almıştı. Emeklilik kararı alan Mikami, bir zamanlar Resident Evil ve Dino Crisis gibi oyunlarla karşımıza çıkmıştı. Şirket henüz geçtiğimiz ay Hi-Fi Rush isimli bir oyun çıkarmış ve kullanıcılar tarafından olumlu geri dönüşler almıştı.

Atakan Gümrükçüoğlu
Atakan Gümrükçüoğlu
Babadan gelme video oyun tutkunluğumun önüne geçemiyor, yazdıkça yazıyor ve en sonunda tekrar oyun oynuyorum. Fighting Force ile başlayan maceram günümüz popülaritesine kadar uzanıyor...

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: