Arkadaşlarınızla Tek Alımda Oynayabileceğiniz Oyunlar: Friend’s Pass’li Video Oyunları

Paylaş

Oyunlara devamlı zamların geldiği bu dönemde daha avantajlı bir alışverişe yönelebilmeniz için arkadaşlarınızla ortak alabileceğiniz; kimisi ücretsiz olarak kopyasını indirten, kimisi standart alımın ardından arkadaşınıza göndermek için kod veren, kimisinin de normal paketinde olmasa da birlikte oynayabilmek için uygun kod paketleriyle karşımıza çıkan oyunları derleyip sizlere sunmak istedik. İşte karşınızda Friend’s Pass özelliğine sahip oyunlar!

Biriniz alın, birlikte oynayın: Friend’s Pass’li video oyunları!


It Takes Two

Bu çizgi filmden çıkmış gibi hissettiren bulmaca ağırlıklı macera oyunu Steam’deki açıklamasında da belirtildiği üzere bir kez satın alım gerçekleştirdiğiniz takdirde size istediğiniz arkadaşınızla istediğiniz vakit oynayabilme şansı sunuyor. Yalnızca karşınızdakinin Steam sayfasından ücretsiz bir şekilde oyunu indirmesi yeterli.

It Takes Two
It Takes Two

A Way Out

Aksiyon, suç temalı bu hikâye oyunu satın alım kısmında It Takes Two’yla aynı olmakla birlikte friend’s pass kısmında farklılık göstermekte: Steam’de yapacağınız işlemi bu sefer Origin üzerinden size yaptırarak oyunu arkadaşlarınızla birlikte oynama fırsatı sunuyor.

A Way Out
A Way Out

Don’t Starve Together

Hayatta kalma, açık dünya, korku temalı bu oyunu aldığınız vakit size herhangi bir arkadaşınıza Steam üzerinden hediye etmek üzere bir kopyasını veriyor.

Don't Starve Together
Don’t Starve Together

The Dark Pictures Anthology Serisi

Çok seçimli, birden fazla sonlu, korku hikâyeleri temalı bu oyun serisinin herhangi bir oyununu aldığınızda hikâye modunda bir arkadaşınızla birlikte oynayabilmeniz için Steam üzerinden o kişiye gönderebileceğiniz bir kopyasını veriyor.

The Dark Pictures Anthology serisi
The Dark Pictures Anthology serisi

Bombernauts

Amacınızın arkadaşlarınızı patlatarak hayatta kalan son kişi olmak üzerine kurulu olduğu tam bir parti oyunu olan bu oyunu dilerseniz size dört kopyasının verildiği paketiyle birlikte alabilirsiniz.

Bombernauts
Bombernauts

Divinity: Original Sin – Enchaned Edition (Collector’s Edition)

Sıra tabanlı rol yapma oyunu olan bu oyunu daha keyifli yapacak şey nedir? Tabii ki de bir arkadaşınızla birlikte oynamak. Bu paketinde oyunun iki kopyasıyla birlikte birçok içerik daha sizi bekliyor.

Divinity: Original Sin - Enchaned Edition (Collector’s Edition)
Divinity: Original Sin – Enchaned Edition (Collector’s Edition)

ibb & obb

Platform, bulmaca oyunu olan bu oyunu tek başınıza oynamak pek mümkün değil. Bu sebepten bu paketle birlikte daha uygun bir fiyata iki kopya birden satın almanız mümkün.

ibb & obb
ibb & obb

Killing Floor 2 Ultimate Edition

Arkadaşlarınızla birlikte zombileri paramparça etmekten keyif alacağınızı mı düşünüyorsunuz? O zaman bu paket tam size göre: Size oyunun iki kopyasıyla birlikte oyunun ek içeriklerini açacaktır.

Killing Floor 2 Ultimate Edition
Killing Floor 2 Ultimate Edition

Mother Russia Bleeds Dealer Edition

Beat ‘em up türünü seviyorsanız arkadaşlarınızla bu oyuna bakabilirsiniz. Bu paketinde size oyunun iki kopyasını verecektir.

Mother Russia Bleeds Dealer Edition
Mother Russia Bleeds Dealer Edition

TRON RUN/r Ultimate Edition

Koşu, parkur ve yarış türünde diyebileceğimiz bu oyun ilginizi çekiyorsa bu paketine bir göz atabilirsiniz. İki kopyayla birlikte ekstra içerikleri size sunuyor.

TRON RUN/r Ultimate Edition
TRON RUN/r Ultimate Edition

Borderlands 2 – 4 Pack

Ne kadar insan, o kadar eğlence diyebileceğimiz bir oyun olan Borderlands serisinin ikinci oyununda yalnızca oyunun dört kopyasını içeren bu uygun satın alım imkânını hâlâ oynamadıysanız arkadaşlarınızla bir gözden geçirin deriz.

Borderlands 2 - 4 Pack
Borderlands 2 – 4 Pack

Terraria – 4 Pack

Sandbox, açık dünya, hayatta kalma oyunu olan Terraria’yı arkadaşlarınızla oynamak isterseniz size dört kopya verdiği bu paketine bakabilirsiniz.

Terraria - 4 Pack
Terraria – 4 Pack

Project Zomboid – 4 Pack

İzometrik, zombi, açık dünya, hayatta kalma oyunu olan; erken erişimdeki bu oyun ilginizi çektiyse dört kopya veren paketine arkadaşlarınızla bir şans verebilirsiniz.

Project Zomboid - 4 Pack
Project Zomboid – 4 Pack

Dungeon Defenders – 4 Pack

Biraz daha çizgi film havasına sahip, kule savunma tarzı oyunlar ilginizi çekerse bu paketle birlikte dört kopya birden alabilirsiniz.

Dungeon Defenders - 4 Pack
Dungeon Defenders – 4 Pack

Space Engineers – 4 Pack

Uzay, sandbox, inşa etme, açık dünya, hayatta kalma türleri ilginizi çektiyse dört kopya veren bu paketi arkadaşlarınızla bir gözden geçirin deriz.

Space Engineers - 4 Pack
Space Engineers – 4 Pack

Worms Ultimate Mayhem – 4 Pack

Bir klasik olan Worms serisinin arkadaşlarla hâlâ oldukça keyifli olduğu gerçeğini göz önünde bulundurarak dört kopya veren paketine bir şans verin deriz.

Worms Ultimate Mayhem - 4 Pack
Worms Ultimate Mayhem – 4 Pack

Tabletop Simulator – 4 Pack

VR’ınız varsa size arkadaşlarınızla aynı ortamdaymış gibi masaüstü oyunları oynayabilme imkânı sunan bu oyunun dört kopyalık paketi belki mantıklı gelebilir.

Tabletop Simulator - 4 Pack
Tabletop Simulator – 4 Pack

Barony – 4 Pack

Eski macera oyunlarına her anlamda oldukça benzeyen yapısıyla ilginizi çektiyse fakat tek başınıza çok eğlenceli olur gibi de gelmiyorsa dört kopya veren paketine şans vermek size mantıklı gelebilir.

Ekipten bir kişinin almasıyla herkesin oynayabileceği Friend's Pass özelliğine sahip tüm oyunları sizler için bu yazımızda listeledik.
Barony – 4 Pack

Birkaçı Epic’in önceden ücretsiz vermiş olduğu, birkaçı da Gamepass’te bulunan oyunlar olması sebebiyle elinizdekilere genel bir göz attıktan sonra satın alım kısmına geçmeniz açısından biz son bir uyarı yaparak listeyi sonlandıralım. Friend’s Pass özelliğine sahip oyunlar bu şekildeydi. İyi oyunlar ve iyi eğlenceler dileriz.

İdil Barbaros
İdil Barbaros
Kendimi bildim bileli oyunlar içerisinde büyümüş birisi olarak bu sevdamı hâlâ ilk günkü gibi korumaktayım. Öyle ki gelecekte kendi oyunumu yapma hevesiyle adım adım ilerlediğim bu yolda, her daldan oyunları tecrübelemeye ve başkalarına biraz dahi olsa katkım olması için çalışıyorum.
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: