FIFA 23’te ABD’nin En İyi Kadın Futbolcusu Kim? Oyuncu Güçleri Açıklandı!

Paylaş

EA SPORTS, 15 Mart’tan itibaren tüm platformlarda erişime açılacak olan 12 ABD Ulusal Kadınlar Futbol Ligi (UKFL) takımının FIFA 23 rating’lerini açıkladı.

ABD’nin FIFA 23’teki en iyi kadın futbolcusu belli oldu: Alex Morgan

Electronic Arts, hafta başında, ABD’deki en iyi kadın profesyonel ligi olan Ulusal Kadınlar Futbol Ligi (National Women’s Soccer League – NWSL) ve Ulusal Kadınlar Futbol Ligi Oyuncuları Derneği (National Women’s Soccer League Players Association – NWSLPA) ile ortaklığını duyurmuştu. Bu ortaklık sayesinde oyunseverler, FIFA 23 aracılığıyla hayranı oldukları oyuncular ve kulüpler ile bir araya gelebilecekler. Gelin, Alex Morgan’dan Sam Smith’e birçok önemli oyuncunun mücadele ettiği bu ligdeki Top 10 rating listesine birlikte bakalım:

  1. Alex Morgan, 90 – San Diego Wave FC
  2. Debinha, 88 – Kansas City Current
  3. Rose Lavelle, 87 – OL Reign
  4. Sophia Smith, 87 – Portland Thorns FC
  5. Mallory Swanson, 87 – Chicago Red Stars
  6. Christen Press, 86 – Angel City FC
  7. Megan Rapinoe, 86 – OL Reign
  8. Becky Sauerbrunn, 86 – Portland Thorns FC
  9. Kailen Sheridan, 85 – San Diego Wave FC
  10. Alyssa Naeher, 85 – Chicago Red Stars
ABD'nin FIFA 23'teki en iyi kadın futbolcusu belli oldu: Alex Morgan
FIFA 23'te ABD'nin En İyi Kadın Futbolcusu Kim? Oyuncu Güçleri Açıklandı!

Derecelendirmelerin detaylarını derinlemesine görmek istiyorsanız buraya tıklayarak EA’in kendi sitesinden inceleyebilirsiniz.

UKFL takımları, 15 Mart’tan itibaren FIFA 23’ün yer aldığı tüm platformlarda; Santra, Turnuvalar, Sezonlar / Ortak Sezon ve Online Dostluk Maçları modlarının tamamında yer alacak. Dört UKFL stadyumunun yanı sıra; orijinal formalar, oyuncu yüzleri, kupalar ve kutlamalar da oyundaki yerini alacak.

Alparslan Gürlek
Alparslan Gürlek
Oyunların yeni yeni yaygınlaştığı dönemlerde bir çocuk olarak video oyunlarıyla ilk bakışta aşk yaşadım. Age of Empires II ile başlayan yolculuk, kendi oyunumu yapmaya kadar ilerledi. Hala oyun sektöründeyim ve hala o ilk kez Age of Empires II oynayan çocuğun tutkusunu taşıyorum.

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: