Far Cry 5 Yakında Ücretsiz Oluyor ve Yeni Nesil Güncellemesi İle 60FPS Verecek!

Paylaş

Ubisoft bugün Far Cry 5 60 FPS müjdesini verdi. Bununla birlikte oyunun yıldönümüne özel olarak önümüzdeki hafta kısa süreliğine oynaması ücretsiz olacak. Yeni nesil konsollarda gelecek performans güncellemesi ile çok uzun süredir oyuncuların istediği native 60 FPS desteğine de ulaşacak.

Far Cry 5 yeni nesil konsollarda 60 FPS çalışacak

Oyunun yıldönümü kutlamalarının bir parçası olarak Far Cry 5, Xbox Series X / S ve PlayStation 5 konsollarında 60 FPS güncellemesi alacak. Ücretsiz güncellemenin ardından tekli senaryo, kooperatif, arcade ve tüm indirilebilir içerik oyun modlarında oyunu native 60 FPS oynayabileceğiz.

Aynı zamanda bir haftalığına da ücretsiz olacak

Yine yıldönümü kutlamalarının bir parçası olacak Far Cry 5, 23-27 Mart 2023 tarihleri arasında oynaması ücretsiz olacak. Bununla birlikte macerasına devam etmek isteyen oyuncular %85’e varan indirimlerden faydalanarak Hope County’de direnişini sürdürebilecek. Ücretsiz hafta sonu etkinliği Ubisoft Connect ve Epic Games Store platformlarında gerçekleşecek. Aynı zamanda PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox One ve Xbox Series X/S oyuncuları da oyunu aynı hafta sonu ücretsiz olarak oynayabilecek.

Bilmeyenler için temel olarak Far Cry 5, Montana’nın Hope County kırsalında tarikatçılara karşı direnişimizi konu alan bir yapım. Oyuncular dilerlerse gizlilik unsurlarını kullanarak dilerlerse de gönüllerince pata küte oynayabilecekler. Yanınıza kiralık askerler alabildiğiniz gibi “Fangs of Hire” ile ayı, puma gibi özel hayvanları da yoldaş olarak kullanabiliyorsunuz.

Eğer Far Cry serisinin bir hayranıysanız oyunun 5. yılını Ubisoft ile birlikte kutlayabilir, seriye yabancıysanız da bu vesileyle dahil olabilirsiniz.

Alparslan Gürlek
Alparslan Gürlek
Oyunların yeni yeni yaygınlaştığı dönemlerde bir çocuk olarak video oyunlarıyla ilk bakışta aşk yaşadım. Age of Empires II ile başlayan yolculuk, kendi oyunumu yapmaya kadar ilerledi. Hala oyun sektöründeyim ve hala o ilk kez Age of Empires II oynayan çocuğun tutkusunu taşıyorum.
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: