Fallout 76’nın 14. Sezonu: Fight for Freedom Bugün Başlıyor

Paylaş

Özgürlük Appalachia’da yankılanacak çünkü Fallout 76’nın 14. Sezonu: Fight for Freedom bugün tüm platformlarda başlıyor.

14. Sezon: Fight for Freedom başlıyor

Oyuncular artık sezonda ilerleyerek ve oyun içi aktiviteleri tamamlayarak S.C.O.R.E. toplayabilir. Bu esnada oyuncular C.A.M.P. eşyaları, tüketim eşyaları, oyun içi paralar ve kozmetikler gibi vatansever ödülleri kazanacak.

Oyuncular ister Vault’tan yeni çıkmış ister uzun süredir Appalachia’da yaşıyor olsunlar, Fight for Freedom’da ödülleri açmak için günlük ve haftalık görevleri tamamlarken tek başlarına veya arkadaşlarıyla yapabilecekleri çok şey var. Bu ödüller arasında C.A.M.P.’iniz için özel Oval Office temalı mobilyalar, Carved Eagle Weapon Rack, Brewery Fermenter ve Deep Spacewalk Power Armor Boyası gibi kozmetikler ve daha fazlası yer alıyor.

Ayrıca 14. Sezon güncellemesiyle birlikte daha düşük Perk Card gereksinimleri, kullanımı kolaylaştıran Workbench değişiklikleri ve Photomode’da yeni serbest kamera özelliği gibi çeşitli oynanış kalitesini arttıran iyileştirmeler de oyuna eklenecek.

Kırmızı, beyaz ve mavi 14. Sezon: Fight for Freedom ile nükleer kıyamet sonrası Appalachia’da tüm platformlarda boy gösteriyor. Bunun yanı sıra aktif Fallout 1st aboneleri seviye atladıklarında bonus ödüller de kazanacak. Fallout 1st abonesi olmayla ilgili daha fazla bilgiye resmi internet sitesinden ulaşabilirsiniz.

Atakan Gümrükçüoğlu
Atakan Gümrükçüoğlu
Babadan gelme video oyun tutkunluğumun önüne geçemiyor, yazdıkça yazıyor ve en sonunda tekrar oyun oynuyorum. Fighting Force ile başlayan maceram günümüz popülaritesine kadar uzanıyor...

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: