Hooded Horse Yayıncılığındaki Falling Frontier’den Yeni Fragman Paylaşıldı

Paylaş

Stutter Fox Studios tarafından geliştirilen ve Hooded Horse tarafından yayınlanacak olan strateji oyunu Falling Frontier‘den yeni bir fragman paylaşıldı.

Falling Frontier fragmanında Mars’ın kudretine bir göz atın!

Yayınlanan bu fragman, oyunun ana temeline odaklanmakla kalmıyor, aynı zamanda yeni içerikleri de gözler önüne sermeyi başarıyor. Daha güncel bir görselliğin yanı sıra oyunda 4 farklı gemi türünün yer aldığını da görebiliyoruz. Bu gemiler ve özellikleri şu şekilde olacak;

  • Berwick Frigate: Gözlemci olarak kullanılabiliyor ve doğru modül entegre edildiğinde bir mayın gemisi olarak konuşlanabiliyor.
  • Coventry Frigate: Diğer gemilere eşlik edebilen ve birçok silahı bulunan bir gemi.
  • York Frigate: Bir keşif gemisi olan York, gelişmiş sensör modüllerinin yanı sıra isteğe bağlı savunma seçenekleriyle ön plana çıkıyor.
  • Faslane Frigate: Gizlilik konusunda uzmanlaşmış bir gemi olan Faslane ise füze podları ve destek dronları ile donatılmış bir gemi olarak karşımıza çıkıyor.

Henüz geliştirme aşaması devam eden strateji oyunu Falling Frontier için yayınlanan fragmanı aşağıdan izleyebilirsiniz.

Atakan Gümrükçüoğlu
Atakan Gümrükçüoğlu
Babadan gelme video oyun tutkunluğumun önüne geçemiyor, yazdıkça yazıyor ve en sonunda tekrar oyun oynuyorum. Fighting Force ile başlayan maceram günümüz popülaritesine kadar uzanıyor...

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: