Fall of Porcupine: Zengin Hikayesiyle Heyecan Yaratan Oyun

Paylaş

Bağımsız oyunların hikaye anlatımında ön planda olduğu şu dönemlerde yine orijinal bir hikaye ile karşımıza çıkan bağımsız oyun Fall of Porcupine, Finley ve arkadaşlarının başından geçen maceraları konu ediniyor.

Fall of Porcupine zengin bir hikayeye sahip

Son dönemlerde karşımıza çıkan bağımsız yapımların çoğunda gördüğümüz gibi Fall of Porcupine’e de zengin bir hikaye anlatımına sahip. İş ve günlük yaşamın çarpışmasını konu edinen oyun, Finley ve arkadaşlarının heyecan verici hikayesini gözler önüne sunmaya çalışıyor.

Birçok bağımsız oyun ödülünü kazanmış olan yapım henüz Haziran ayında piyasaya sürüldü. Porcupine kasabasında geçen hikayemiz, acemi doktor Finley’in macerasını gözler önüne seriyor. Sağlık sistemiyle gündelik yaşam arasındaki köprüyü ince eleyip sık dokuyan bu eşsiz oyun, aynı zamanda kasabadaki diğer karakterler ile ilişkilerimizi güçlendirdiğimiz ve onları daha yakından tanımaya çalıştığımız bir anlatıya sahip. Porcupine kasabasında etkileşime geçebileceğiniz bir sürü karakter var ve iletişimlerinizde kullanacağınız cümleler onların gerçek yüzünü ortaya çıkartmanız için adeta bir basamak olacak.

Fall of Porcupine'e de zengin bir  hikaye anlatımına sahip.
Fall of Porcupine zengin bir hikaye anlatımına sahip.

Atmosferik yapısı, elle çizilmiş görselliği ve ilgi çekici ana hikayesiyle sizlere çok farklı bir deneyim sunmayı amaçlayan Fall of Porcupine, Steam mağaza sayfası üzerinde 190,00 TL‘ye satın alınabiliyor.

Atakan Gümrükçüoğlu
Atakan Gümrükçüoğlu
Babadan gelme video oyun tutkunluğumun önüne geçemiyor, yazdıkça yazıyor ve en sonunda tekrar oyun oynuyorum. Fighting Force ile başlayan maceram günümüz popülaritesine kadar uzanıyor...
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: