Eşli Zombi Oyunu Nearly Dead – Live and Let Die’a Bir Göz Atın

Paylaş

Çevrimiçi eşli oyun anlayışı sayesinde oldukça eğlenceli bir yapı sunan Nearly Dead – Live and Let Die‘a bir göz atın!

Nearly Dead – Live and Let Die, 2D hayatta kalma temasını oyunculara sunuyor

İster tek başınıza, isterseniz çevrimiçi eşli modunda arkadaşlarınız ile birlikte hayatta kalmaya çalışacağınız Nearly Dead – Live and Let Die, Steam‘de henüz zamlanmamış oyunlardan bir tanesi konumunda. Şu an %50 indirim ile birlikte 37,50 TL‘ye satın alınabilen yapım, gündüzleri yeni mekanlar ve bölgeler keşfettiğiniz, geceleri ise zorlu ve bitmek bilmeyen zombi ordularıyla savaşmanız gereken eğlenceli bir oyun.

Eşli Zombi Oyunu Nearly Dead - Live and Let Die'a Bir Göz Atın
Eşli Zombi Oyunu Nearly Dead – Live and Let Die’a Bir Göz Atın

Oyun içerisinde gündüz olduğu zaman malzeme bulmak adına farklı lokasyonları keşfetmeniz gerekiyor. Bu lokasyonlar genellikle zombiler tarafından istila edilmiş fakat içerisinde işinize yarayabilecek bir sürü eşya barındıran yerler. Bu bölgeleri keşfederek kendinize yeni silahlar ve malzemeler bulma imkanınız oluyor. Geceleri ise güvenli bölgenizi savunmak için yoğun çaba sarf etmeniz gerekiyor. Zombi ordularıyla kapışmak ve yerleşim yerinizi korumak için yeterli güce sahip olduğunuzdan emin olmanız lazım.

Oldukça eğlenceli bir oyun anlayışı sunan yapım, özellikle 4 kişiye kadar çevrimiçi eşli oyun desteği sayesinde Steam’de oldukça popüler bir konumda. Henüz erken erişimde olan oyun aynı zamanda gelişmeye ve güncellenmeye devam ediyor.

Atakan Gümrükçüoğlu
Atakan Gümrükçüoğlu
Babadan gelme video oyun tutkunluğumun önüne geçemiyor, yazdıkça yazıyor ve en sonunda tekrar oyun oynuyorum. Fighting Force ile başlayan maceram günümüz popülaritesine kadar uzanıyor...
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: