Eşli Korku Oyunu Devour Yama Notları: Sevilen Oyuna Yeni Özellikler Eklendi

Paylaş

En son 26 Mart tarihinde gelen Devour güncellemesinden beri oyuncuların merakla beklediği yamalardan birisi nihayet geldi. Oyuna yeni özellikler ve bir kozmetik ekleyen eşli korku oyunu Devour yama notları haberimizde.

Eşli korku oyunu Devour yama notlarından bazı detaylar

2021’de Straight Back Games tarafından piyasaya sürülen çok oyunculu korku oyunu Devour, güncellemeler ile birlikte oyuncuları eğlendirmeye devam ediyor. Son dönemlerde Twitch yayıncıları ile birlikte oyuncu sayısında artış yaşayan yapım, 26 Mart tarihinden sonraki ilk güncellemesi ile karşımıza çıktı. 4 kişiye kadar oynanabilen korku oyunu Devour, hem gerilimli hem de oldukça korkunç temeliyle oyuncuların karşısına çıkıyor.

Eşli Korku Oyunu
Devour

Geliştirici ekibin paylaştığı yama notlarında ilk cümleler şu şekilde başlıyor; “Merhaba oyuncular, The Slaughterhouse güncellemesinden bu yana geri bildirimlerinizi incelemek ve çalışmak için çok vaktimiz oldu. Bu güncellemede en çok talep edilen özelliklerin yanı sıra, Sam karakteri için satın alınabilir yeni bir kıyafet sunmaktan memnuniyet duyuyoruz. Ayrıca oyuna ekleyeceğimiz bir sonraki harita için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Harita üzerinde çalışmaktan heyecan duyduğumuzu söylersek doğru olur. İleriki süreçlerde harita konusunda sizlerle daha fazla bilgi paylaşmayı amaçlıyoruz.” Eşli korku oyunu Devour yama notları şunlar;

  • Sam için satın alınabilir yeni “Zafer” kostümü.
  • Oyuncular, bitiş ara sahnelerini geçmek için artık oylama başlatabilecek.
  • Tek oyunculu modda iken, menüyü açmak artık oyunu tamamen durduracak.
  • Menüde yer alan lobi sahipleri artık “Lobiden Çık” butonu ile ana menüye dönmek zorunda kalmayacak.
  • Artık kilitli bir kapı ilk kez açılırken kilit sesi çıkartacak.
  • Tüm haritalarda kullanılan anahtarlar artık gri renkte gösterilecek.
  • Tek oyunculu mod içerisinde artık sohbet arayüzü kullanılabilecek (Oyun içerisinde not almak isteyenler).
  • The Asylum’daki giriş kısmında artık asansörde kamera sallanması bulunacak.
  • Lobi sahipleri, artık kapıları açarken veya kapatırken daha gelişmiş bir oyun performansı ile karşılaşacak (Özellikle eski sürüm ve sistem kullananlar da buna dahil).
  • Bir oyuncu oyuna yeniden bağlandıktan sonra lobideki diğer kişilerin UV fenerini görememesi sorunu düzeltildi.
  • Herkese açık lobilerde veya çevrimiçi diğer lobilerde başka oyuncular ile oynarken bilgisayar korsanlarıyla karşılaşma potansiyeline karşın tarayıcıya bir giriş uyarısı eklendi.

Eşli korku oyunu Devour yama notları hakkında daha fazla bilgi edinmek için burayı ziyaret edebilirsiniz.

Atakan Gümrükçüoğlu
Atakan Gümrükçüoğlu
Babadan gelme video oyun tutkunluğumun önüne geçemiyor, yazdıkça yazıyor ve en sonunda tekrar oyun oynuyorum. Fighting Force ile başlayan maceram günümüz popülaritesine kadar uzanıyor...

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: