En İyi Okulu Kurmak İçin Harekete Geçtiğiniz Oyun: Let’s School

Paylaş

Pathea Games tarafından geliştirilen ve yayımlanan Let’s School, mezun olduğunuz okula müdür olarak atandığınız ve burayı resmen bir eğitim cennetine dönüştürmeye çalıştığınız bir oyun.

Let’s School nasıl bir oyun?

27 Temmuz 2023 tarihinde yayımlanan Let’s School, strateji ve yönetim türünü birleştiren bir yapım olarak karşımıza çıkıyor. Mezun olduğunuz okula müdür olarak atandıktan sonra burayı daha iyi bir yer haline getirmeye çalışacaksınız. Yeni sınıflar kuracak, okul etkinlikleri organize edecek ve öğrencilere en iyi eğitimi vermesi adına yeni öğretmenleri işe alacaksınız. Aynı zamanda okulun gelişmesi ve büyümesi için çaba göstereceksiniz.

Bir okul yönetimi içerisinde aklınıza gelen neredeyse her konuyu yönetmenize izin veriliyor. Her öğrencinin kendine özgü ihtiyaçları ve ilgi alanları bulunuyor. Okulun itibarını yükseltmek, öğrencilerin temel ihtiyaçlarını karşılamak ve akademik denetimi üst noktaya çıkartmak tamamen sizin göreviniz. Aynı zamanda sadece okul içerisinde yer alan yönetmenliği değil, okul dışında yer alan bazı durumlara da el koymanız gerekiyor. Öğrencilerin güvenliği ve okul dışı kaynaklanan bazı sorunlar bu duruma bir örnek olarak gösterilebilir.

Let's School, strateji ve yönetim türünü birleştiren bir yapım olarak karşımıza çıkıyor.
Let’s School, strateji ve yönetim türünü birleştiren bir yapım olarak karşımıza çıkıyor.

Let’s School, Steam üzerinde piyasaya sürüldüğü tarihten bu yana “Çok Olumlu” inceleme etiketini kazanmayı başarmış durumda. Şimdiye kadar yapılan 2,460 incelemenin %91’i olumlu olarak karşımıza çıkıyor. Bu durum da oyunun işini iyi yaptığına bir örnek olarak gösterilebilir.

Let’s School sistem gereksinimleri

Steam mağaza sayfası üzerinde 210,00 TL gibi bir fiyata sahip olabileceğiniz Let’s School’un minimum ve önerilen sistem gereksinimleri şu şekilde;

MİNİMUM:
64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows 10
İşlemci: Intel Core i3-2100
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX760
DirectX: Sürüm 11

ÖNERİLEN:
64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows 10
İşlemci: Intel Core i5 -7500 | AMD Ryzen 5 5600X
Bellek: 16 GB RAM
Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX1060
DirectX: Sürüm 11

Atakan Gümrükçüoğlu
Atakan Gümrükçüoğlu
Babadan gelme video oyun tutkunluğumun önüne geçemiyor, yazdıkça yazıyor ve en sonunda tekrar oyun oynuyorum. Fighting Force ile başlayan maceram günümüz popülaritesine kadar uzanıyor...
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: