KysuPin ile favori oyunlarında avantaj sağla!

KysuPin ile League of Legends, Valorant, PUBG Mobile ve daha birçok oyunun e-pinlerine oldukça uygun fiyatlardan erişebilirsin! #İşBirliği

Topluluğunuza Eğlenceli Bir Ortam Sunabilmeniz İçin En İyi Discord Botlarını Listeliyoruz!

Paylaş

İçerik üreticileri veya Influencer olarak topluluklara seslenen kişi ve kuruluşlar, en iyi Discord botları konusunu uzun süredir araştırıyorlar. Topluluğunuza etkileşimli bir ortam sunabilmek için kullanabileceğiniz Discord, son dönemde en iyi “kitleyi elde tutma” araçlarından birisi haline gelmiş durumda. Ancak bu sunucular, gündelik rutinleri otomatikleştiren botlar olmadan yeterince ilgi çekici ya da interaktif olamıyor. Biz de bu durumun farkında olduğumuz için sizlere Discord’da sunucunuza ekleyebileceğiniz en iyi botları derledik.

Sunucunuza eklemeniz gereken en iyi Discord botları

Discord sunucularının ihtiyaçları arasında otomatikleştirilmiş bildirimler, anketler, çekilişler ve sunucuda zaman geçiren kullanıcıları ödüllendirecek bazı sistemler yer alıyor. Bu temel sistemler sayesinde kullanıcılar birbirleriyle ve sunucu ile etkileşime geçerek içeride geçirdikleri süreyi anlamlı kılabiliyorlar. Sunucunun üyelerine sunduğu eğlendirme hizmetleri ve kolaylıklar ise Discord botları sayesinde sağlanıyor. Bunlar arasından işinize yarayabilecek en iyi Discord botlarını sizler için listeliyoruz.


MEE6

Platforma hakim kullanıcılar arasında en çok bilinen ve kalitesini kanıtlamayı başarmış botlardan birisi olan MEE6, geniş kapsamıyla bir “ne ararsan var” botudur. Özellikleri arasında kullanıcılar arasında anketler düzenleme, çekilişler yapma, geçirdikleri süreye ve mesaj sayılarına göre başarımlar verme gibi kullanıcı etkileşimini iyileştiren detaylar bulunuyor. Aynı zamanda gömülü mesaj özellikleriyle yalnızca okunabilir kanallarınızdaki estetiği desteklerken, moderatör araçları ve yapay zeka desteği ile büyük kolaylıklar sağlıyor.

En iyi Discord botları listemizde sizlere sunucunuzda eğlenceli bir ortam oluşturmanız için gerekli bütün botları listeliyoruz.
Topluluğunuza Eğlenceli Bir Ortam Sunabilmeniz İçin En İyi Discord Botlarını Listeliyoruz!

MEE6 bot ile sunucunuza yapay zeka bir karakteri ekleyip, arka planını dahi hazırlayabileceğinizi biliyor muydunuz? MEE6’nın resmi sayfasını ziyaret ederek birçok özelliğin detaylarını öğrenebilir ve ücretsiz şekilde sunucunuza ekleyebilirsiniz. Ancak yapay zeka gibi bazı gelişmiş özelliklerin kilidini açmak için aylık ya da yıllık planlarla ücretlendirme yapıldığını da belirtmekte fayda var.

Biz de Discord sunucumuzu MEE6 bot partnerliği ile duyurduk ve aktif olarak botu kullanıyoruz. Bu nedenle sizlere de gönül rahatlığıyla tavsiye edebiliriz.


FredBoat

Discord müzik botları anlamında zengin bir kütüphaneye sahip olsa da en iyi Discord modları arasında mutlaka FredBoat yer almalıydı. Sunucunuzda ses kanallarına katılıp sizin için müzikler çalabilecek bu bot kolay kullanımı ve kesintilerden izole geçmişiyle müzikler konusunda en güvenilir botlardan bir tanesi. Artık platformda müzik botlarında YouTube linklerini kullanamıyor olacağınızı da hatırlatalım. Yani tek yapmanız gereken, müziğin ismini yazıp sonuçlar arasından bir tanesini seçmek. Sonrasını FredBoat, kendisi halledecek.


Kelime Oyunu

Özellikle oyunculardan oluşan bir topluluğunuz varsa, onları eğlendirmek çok daha önemlidir. Yine bizim kendi sunucumuzda kullandığımız ve değerli üyelerimizin en sık kullandığı araçlardan birisi olan Kelime Oyunu botu da tavsiye edebileceğimiz botlar arasında. Temel mantığı çok basit; bir önceki kelimenin son harfi ile yeni bir kelime türet, senden sonraki de aynısını yapsın! Yine de belirtmekte fayda var, sunucumuzda da deneyimlediğimiz üzere arada sırada hizmette kesintiler yaşanabiliyor. Bunlar 10-15 dakikalık kesintiler olmakla birlikte çabucak düzeltiliyor.

Discord müzik botu
En iyi Discord modları listesi.

Midjourney

Yapay zeka yardımıyla görseller oluşturan Midjourney, sanatçılardan oluşan bir topluluk için en iyi Discord botlarından birisi diyebiliriz. Aynı zamanda oyun karakterlerinin alternatif görünümlerini merak eden oyuncu toplulukları da bu bota komut vermeye bayılacak. Ancak belirtmemiz gereken bir detay var; ücretsiz planda sınırlı sayıda komut girilebiliyor. Yine de denemek için harika bir bot olduğunu söyleyebiliriz.


Dank Memer

Discord’u büyük çoğunlukla oyuncuların kullandığını düşünürsek, oyuncu toplulukları arasındaki meem kültürünün yaygın olduğunu da söyleyebiliriz. Hal böyle olunca, tebessümler ve hatta kahkahalar yaratacak görsellerin kanallarda paylaşılması da topluluk etkileşimlerini artıracaktır. Dank Memer botu sayesinde oyuncular istedikleri bir meem görselini çağırabiliyor, bot da büyük oranda tutarlı şekilde bu görselleri getiriyor. Çünkü neden olmasın? 🙂


En iyi Discord botları
En iyi Discord botları

Sunucunuz için tavsiye edebileceğimiz en iyi 5 Discord botu bu şekildeydi. Umarız topluluğunuz ile birlikte keyifli anlar ve anılar biriktirdiğiniz cıvıl cıvıl bir sunucunuz olmasına katkı sağlamışızdır. Ayrıca bizim sunucumuza katılmayı da unutmayın, içeride büyük eğlence dönüyor!

Alparslan Gürlek
Alparslan Gürlek
Oyunların yeni yeni yaygınlaştığı dönemlerde bir çocuk olarak video oyunlarıyla ilk bakışta aşk yaşadım. Age of Empires II ile başlayan yolculuk, kendi oyunumu yapmaya kadar ilerledi. Hala oyun sektöründeyim ve hala o ilk kez Age of Empires II oynayan çocuğun tutkusunu taşıyorum.

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: