Gameship ile oyunlara daha ucuz erişin!

Gameship mobil uygulamasını kullanarak oyunlara daha ucuza erişebileceğinizi ve bakiyenizi nakite çevirebileceğinizi biliyor muydunuz? Şimdi deneyin! #İşBirliği

Elden Ring İçin DLC Yolda Gibi: Steam Sayfasında Güncellemeler Var

Paylaş

Şubat 2022’de hayatımıza giren ve FromSoftware’in en popüler yapımlarından birisi olmayı başaran Elden Ring için sıcak saatler yaşanıyor. X platformunda yer alan bazı söylentilere göre oyunun Steam sayfası güncellendi ve bu bir DLC’ye işaret ediyor olabilir.

Elden Ring’e DLC mi geliyor?

Aslında bu güncelleme, geçtiğimiz yıl duyurulan fakat hakkında çok fazla bilgi sahibi olmadığımız Shadow of the Erdtree ek paketinin çıkış tarihini belirtiyor olabilir. X platformunda genelde Elden Ring içerikleri ile tanınan Ziostorm hesabının verdiği bilgilere göre, Steam sayfasında bazı güncellemeler yapılıyor. Ayrıca oyun çıktığından beri aldığı ilk dosya güncellemesi olduğunu da belirten X hesabı, bunun Shadow of the Erdtree ek paketi olabileceğinin altını çiziyor.

Elden Ring İçin DLC Yolda Gibi: Steam Sayfasında Güncellemeler Var
Shadow of the Erdtree

Tabii konu hakkında kesin bir bilgi bulunmuyor. Aynı zamanda geliştirici ekipten de resmi bir açıklama gelmedi. Ancak oyun için duyurulan şimdilik tek ek paketin Shadow of the Erdtree olduğunu biliyoruz. Bu sebeple ilk ek paketin kısa bir zaman içerisinde oyuncuların karşısına çıkabileceği düşünülüyor.

Atakan Gümrükçüoğlu
Atakan Gümrükçüoğlu
Babadan gelme video oyun tutkunluğumun önüne geçemiyor, yazdıkça yazıyor ve en sonunda tekrar oyun oynuyorum. Fighting Force ile başlayan maceram günümüz popülaritesine kadar uzanıyor...
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: