Gameship ile oyunlara daha ucuz erişin!

Gameship mobil uygulamasını kullanarak oyunlara daha ucuza erişebileceğinizi ve bakiyenizi nakite çevirebileceğinizi biliyor muydunuz? Şimdi deneyin! #İşBirliği

Elden Ring Shadow of the Erdtree Çıkış Tarihi ve Fiyatı Belli Oldu: Biraz Tuzlu Gelebilir

Paylaş

Elden Ring’in merakla beklenen büyük genişletme paketi Shadow of the Erdtree çıkış tarihi belli oldu. Aynı zamanda FromSoftware, yeni DLC’nin fiyatını da paylaştı. An itibarıyla Steam, Xbox ve PlayStation platformlarında oyunun genişletme içeriğine dair bir fiyatlandırma yapılmış.

Elden Ring: Shadow of the Erdtree çıkış tarihi ne zaman?

Elden Ring’in merakla beklenen yeni genişletme paketi Shadow of the Erdtree 21 Haziran 2024 tarihinde Xbox, PlayStation 5 & 4 ve PC platformlarına çıkacak.

Yeni fragmanıyla oyuncuları heyecanlandırmayı başaran yeni Elden Ring DLC’sinin Steam mağaza sayfasında ise 20 Haziran’da çıkacağı belirtiliyor. Henüz sebebi bilinmese de son dakika değişiklikleri olabileceğini belirtelim. Fragmanda gösterilen resmî tarih 21 Haziran olarak geçiyor. Daha önce Banishers: Ghosts of New Eden oyununda olduğu gibi çıkış tarihinin son dakikalarda değişmesi durumu yaşanabilir. Zira o oyun da 13 Şubat olarak işaretlenmiş bir çıkış tarihine sahipti fakat 12 Şubat’ta piyasaya sürülmüştü. Bunun tam tersinin Shadow of the Erdtree çıkış tarihi konusunda yaşanabileceği ihtimalini göz ardı etmemek gerekiyor.

Oyun dünyasının en sevilen oyunlarından birisi olmayı başaran Elden Ring, FromSoftware’e ödüller getiren bir oyun olmuştu. Geliştiricinin kazandığı bu güven ve ortaya koyduğu kalite, DLC için de heyecanı hayli yükseltti. Gösterilen 3 dakikalık oynanış görüntüleriyle heyecan yaratan Shadow of the Erdtree çıkış tarihi ile birlikte fiyatıyla da oyuncuların karşısına çıktı.

Elden Ring Shadow of the Erdtree çıkış tarihi belli oldu
Elden Ring Shadow of the Erdtree çıkış tarihi belli oldu

Elden Ring Shadow of the Erdtree kaç TL?

Yeni DLC için Xbox, PlayStation ve Steam platformlarında oyun için ön sipariş fiyatları girilmiş durumda. Konsol sürümlerinde Türk Lirası fiyatlandırması sürse de Steam’de MENA-USD fiyatlandırması ile Dolar üzerinden satın alınabiliyor. Shadow of the Erdtree fiyatları platformlara göre şu şekilde:

  • Steam (Yalnızca DLC): 25,99 Dolar
  • Steam (Shadow of the Erdtree Premium Bundle): 32,99 Dolar
  • PlayStation Store (Yalnızca DLC): 999,00 Türk Lirası
  • PlayStation Store (Shadow of the Erdtree Premium Bundle): 1.249,00 Türk Lirası
  • Xbox (Yalnızca DLC): 999 Türk Lirası
  • Xbox (Premium Bundle): 999 Türk Lirası
Alparslan Gürlek
Alparslan Gürlek
Oyunların yeni yeni yaygınlaştığı dönemlerde bir çocuk olarak video oyunlarıyla ilk bakışta aşk yaşadım. Age of Empires II ile başlayan yolculuk, kendi oyunumu yapmaya kadar ilerledi. Hala oyun sektöründeyim ve hala o ilk kez Age of Empires II oynayan çocuğun tutkusunu taşıyorum.
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: