Eğlenceli Kaykay Oyunu Driftwood Çıktı

Paylaş

İki kişilik bir ekip tarafından geliştirilen kaykay oyunu Driftwood, erken erişim olarak çıktı. Bir tembel hayvanla kaykay üstünde maceradan maceraya “kayıyoruz”.

Driftwood oynamadan tembel hayvanlara yavaş demeyin!

Haziran ayının ilk mahsullerinden biri olan Driftwood, Eddy isimli bir tembel hayvanı kontrolümüze sunuyor. Kaykayımızla çeşitli akrobatik hareketler yaparak, virajlardan alnımızın akıyla çıkıyor; topladığımız puanlarla da diğer oyuncuları geçmeye çalışıyoruz. Tabii, herhangi bir iddianız olmadan göze hoş gelen görselliğin ve rahatlatıcı müziklerin tadını çıkarma imkanınız da var.

Oyunun erken erişim serüveninin en az 6 ay sürmesi planlanıyor. İki kişilik bir ekip olan geliştirici Stoked Sloth Interactive, bu süreçte Driftwood’u yeni haritalar ve kozmetik ürünlerle zenginleştirmeye çalışacak. Zaten oyunun erken erişim olarak çıkma sebebi de “içerik eksikliği”; yoksa mevcut oynanışın tam sürüm için yeterli olduğunun altını çizmişler.

Driftwood, güzel gözüken ve rahatlatıcı müziklerle donatılan bir oyun. 125 TL’lik – 8 Haziran’a kadar %20 indirimle 100 TL – fiyat etiketi de günümüz için gayet makul. Tam sürüme geçmesini iple çekiyoruz!

Ahmet Kaan Mandalı
Ahmet Kaan Mandalı
Koyu Fenerli müşkülpesent yazar kişisi.

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: