EA FC 25 Hakkında İlk Detaylar Sızdırıldı

Paylaş

EA FC 25 çıkış tarihi, sürümleri ve fiyatlandırması hakkında ilk detaylar sosyal medya üzerinde sızdırıldı. Oyun camiasının güvenilir sızıntı kaynaklarından birisi olan billbil-kun tarafından paylaşılan yeni bilgilerle FC 25’in ne zaman çıkacağı, fiyatlandırmasının nasıl olacağı ve kaç sürümü bulunacağı gibi yeni detaylar gün yüzüne çıktı. Kendisi her ne kadar güvenilir bir kaynak olarak kabul görse de az sonra okuyacağınız bilgilere kesin gözüyle bakmamanızı tavsiye ediyoruz.

EA FC 25 çıkış tarihi sızdırıldı: Peki ne zaman çıkacağı söyleniyor?

İnternette dolaşan sızıntılara göre EA FC 25, 27 Eylül 2024 tarihinde piyasaya sürülecek. EA Sports’un daha önceki FIFA ve FC oyunlarına baktığımızda, bu tarihin mümkün olduğunu söyleyebiliriz. Ek olarak, oyun “Standart” ve “Ultimate” olarak iki sürümde çıkacak.

EA FC 25 çıkış tarihi ve fiyatı, internette güvenilir bir sızıntı kaynağı tarafından logosuyla birlikte paylaşıldı.
EA FC 25 Hakkında İlk Detaylar Sızdırıldı

Ayrıca gelen bilgilere göre oyunun “Ultimate” sürümünü satın alan oyuncular, EA FC 25 çıkış tarihi olacağı söylenen 27 Eylül’den bir hafta önce oyunu oynamaya başlayabilecekler. Yani 20 Eylül tarihinde oyun, yüksek sürümü alan oyuncular için erişime açılacak.

Electronic Arts’ın geçen yıl FIFA lisansı olmadan yayınladığı ilk futbol oyunu olan FC 24, çeşitli özellikleri beraberinde getirmişti. Bugün de yine resmî FIFA lisansı olmadan çıkacak yeni futbol oyunu için yeni bilgiler sızdırıldı. Hatta bunların arasında, sosyal medyada oyunun logosu olduğu iddia edilen görseller de yerini buldu.

EA FC 25 fiyatı da sızdırılan bilgiler arasında

Dealabs‘ın haberine göre oyunun PC’de “Standart” ve “Ultimate” olmak üzere iki farklı sürümü satılacak. Fiyatlandırmalar ise her yıl olduğu gibi “Standart” sürüm için 69.99$, “Ultimate” sürüm için ise 89.99$ olarak belirlenecek. Ancak henüz Türkiye fiyatlandırması ile ilgili herhangi bir çıkarım yapmak zor. Yine de elimizdeki fiyatları bugünün dolar kuru üzerinden Türk Lirası’na dönüştürdüğümüzde, 2.280₺ ve 2.930₺ gibi fiyatlar görüyoruz. Geçen günlerde PlayStation Store zamları ile yükselen fiyatlar düşünüldüğünde, bunlar da ne yazık ki kulağa gerçek dışı gelmiyor.

EA FC 25 çıkış tarihi ve fiyatı hakkındaki sızıntılar bu şekilde. Tabii yine de bunlar resmî açıklamalar olmadığı için kesin bilgiler gözüyle bakmanızı tavsiye etmiyoruz. Haber hakkındaki görüş ve önerilerinizi bizlerle yorumlar kısmında paylaşmayı unutmayın!

Alparslan Gürlek
Alparslan Gürlek
Oyunların yeni yeni yaygınlaştığı dönemlerde bir çocuk olarak video oyunlarıyla ilk bakışta aşk yaşadım. Age of Empires II ile başlayan yolculuk, kendi oyunumu yapmaya kadar ilerledi. Hala oyun sektöründeyim ve hala o ilk kez Age of Empires II oynayan çocuğun tutkusunu taşıyorum.

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: