EA FC 24 TOTY Adayları İçin Oylama Başlıyor

Paylaş

Her sene olduğu gibi bu sene de Team of the Year kadrosu için oylama başladı. EA FC 24 TOTY adayları resmiyet kazandıktan sonra oylama işlemi de resmi olarak başlamış durumda.

EA FC 24 TOTY adayları kimler? Oylama nasıl yapılır?

Her sene yapılan ve Ultimate Team içerisinde geçerli olan TOTY oylamaları bu sene de başlangıç yaptı. Oylamaların sonucunda Team of the Year kadrosuna seçilecek futbolculara özel FUT kartları Ultimate Team kadro kurma görevlerine dahil edilecek. Aynı zamanda paketlerden de çıkma şansına sahip olacak.

Bu sene ilk kez EA FC 24 ile oyuna dahil olan kadın takımları ise kendine ait ayrı bir TOTY kadrosuna sahip olacak. Yani erkek oyuncular için ayrı, kadın oyuncular için ayrı bir kadro belirleyerek oylama yapmanız gerekiyor. Oylama yapmak için buraya tıklayıp Electronic Arts resmi internet adresine gitmeniz yeterli olacaktır.

Erkek TOTY adayları arasında yılların değişmeyen ikilisi Messi ve Ronaldo yer alsa bile, günümüzdeki güçlü oyunculara bakacak olursak kadroya girebilmeleri biraz zor görünüyor. Hücum oyuncuları arasında Haaland, Benzema, Dembele ve Mbappe gibi isimler yer alıyor. Orta saha oyuncuları arasında ise Bellingham, Kroos, Mahrez ve De Bruyne gibi isimlerin kadroya girmesi kolay görünüyor. Defansta ise Van Dijk, Ruben Dias, Alexander-Arnold ve Hummels gibi futbolcular ön plana çıkarken, kaleci adayları arasında Alisson, Ederson ve Ter Stegen gibi yıldızlar oylamada büyük bir puan kazanabilirmiş gibi görünüyor.

Oylama işlemi içerisinde dilerseniz erkek ilk 11’inizi, dilerseniz kadın ilk 11’inizi oluşturarak oylamaya sunabiliyorsunuz. Kazananların açıklanacağı tarih ise oylamanın hemen bitiminden sonra gerçekleşecek. Yani EA FC 24 TOTY adaylarını önümüzdeki günlerde öğrenme şansına erişeceğiz.

Atakan Gümrükçüoğlu
Atakan Gümrükçüoğlu
Babadan gelme video oyun tutkunluğumun önüne geçemiyor, yazdıkça yazıyor ve en sonunda tekrar oyun oynuyorum. Fighting Force ile başlayan maceram günümüz popülaritesine kadar uzanıyor...
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: