Dungeons & Dragons Filmi İçin Yeni Fragman: Honor Among Thieves!

Paylaş

Dünyaca ünlü rol yapma oyunu Dungeons & Dragons filmi için yeni bir fragman yayımlandı. Başrollerinde Chris Pine, Michelle Rodriguez ve Rege-Jean Page gibi isimlerin yer aldığı film, 2023 yılı içerisinde sinema salonlarında yerini alacak.

Dungeons & Dragons filmi için umutlar bir hayli büyük

Geçtiğimiz sene duyurulan film, artık yapım aşamasını tamamlamış gibi görünüyor. Dünyaca ünlü rol yapma oyunundan uyarlanan film, bizlere fantastik bir evrenin kapılarını açmaya hazırlanıyor. İlk fragmanı San Diego Comic-Con 2022 esnasında karşımıza çıkmıştı ve seyretmek için sabırsızlıkla bekliyoruz. Serinin hayranlarını muhtemel tatmin edecek olan D&D filminin yönetmeni ise Spider-Man: Homecoming filminden tanıdığımız Jonathan Goldstein oluyor. Sinema salonlarında gösterime gireceği tarih ise 7 Nisan 2023.

Filmin komedi yönü ağır basıyor

Yayımlanan fragmana dikkatlice baktığımızda filmin karanlık bir evrenden daha çok mizah tonu yüksek bir yapıma öncülük ettiği anlaşılıyor. Serinin ilk filmleri 2000, 2005 ve 2012 yılında çıkmıştı. Honor Among Thieves ise tüm evreni Reboot ederek farklı bir hikaye sunmayı amaçlıyor. Paramount Pictures imzalı Dungeons & Dragons filmi için birazcık daha beklememiz gerekecek.

Atakan Gümrükçüoğlu
Atakan Gümrükçüoğlu
Babadan gelme video oyun tutkunluğumun önüne geçemiyor, yazdıkça yazıyor ve en sonunda tekrar oyun oynuyorum. Fighting Force ile başlayan maceram günümüz popülaritesine kadar uzanıyor...

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: