Dragonflight Guardians of the Dream (10.2) 7 Kasım’da Çıkıyor

Paylaş

Zümrüt Rüya’ya saldıran öfkeli Primal Incarnate Fyrakk, yeni dünya ağacının gücünü emmeye giderken Azeroth’un Savaşçıları ve Ejderha Kavimleri ona karşı güçlerini birleştirdi ve tehlike doruk noktaya ulaştı. Dragonflight’ın bir sonraki büyük içerik güncellemesi olan Guardians of the Dream, BlizzCon’un hemen ardından 7 Kasım‘da çıkıyor!

Guardians of the Dream Kasım ayında geliyor

Guardians of the Dream güncellemesinin bir parçası olarak Dragonflight 3. Sezon ise bir hafta sonra, 14 Kasım’da çıkacak. İçeriğe dair bazı bilgiler şöyle:

Yeni bölge: Zümrüt Rüya

  • Bu kısa süreli yeni bölgede yeni görevler, arkadaş olunacak bölge sakinleri, keşif, genel hedefler ve daha fazlası sizleri bekliyor.

Yeni genel etkinlik: The Superbloom

  • Muhteşem yeni ödüller içeren bu çok katmanlı genel etkinlikte Zümrüt Rüya’da büyüyen dünya ağacıyla ilgilenen gezgin kadim Sprucecrown’a yardım et.

Yeni itibar yolu: Rüya Gardiyanları

  • Rüya Gardiyanları, oyuncular bu itibar yolunda ilerledikçe kilidi açılacak yeni itibar ödülleri ve etkinlikler sunuyor.

Ejderha Biniciliği güncellemeleri

  • Oyun tutkunları yeni yarış parkurlarına, oymalara, yeteneklere, özelleştirmelere ve binilebilir yeni bir ejderha olan Peri Ejderhaya erişebilecek!

Oyuncular ayrıca sınıf ayarlama ve dengeleme ve gösterge paneli/arayüz güncellemelerinin yanı sıra kazanılacak birçok yeni ekipman, binek ve yoldaşı da sabırsızlıkla bekleyebilirler.

Guardians of the Dream
Guardians of the Dream

Dragonflight 3. Sezon

Bölgesel bakımının tamamlanmasıyla birlikte 14 Kasım 2023‘te çıkıyor.

Fyrakk artık kalan tek Primal Incarnate ve bir zamanlar sakin ve değişmeyen Zümrüt Rüya’ya erişim kazanmak için Alev Druidleri ile ittifak kurdu. Yeni filizlenen dünya ağacı Amirdrassil’e ulaşıp onun gücünü ele geçirmeye kararlı.

Yeni baskın: Amirdrassil, Rüya’nın Umudu

  • Oyuncular Zümrüt Rüya’nın savunucuları, Fyrakk’ın en iyi askerleri ve müttefikleri ve son olarak öfkeli Primal Incarnate’in kendisini içeren dokuz patronla karşılaşacak.
  • Önceki sezonlarda olduğu gibi Baskın Arama (LFR) 1. Kanat, Normal, Heroic ve Mythic zorlukları aynı anda çıkacak.

Yeni Mythic+ rotasyonu

  • Mega zindanın iki kanadı Dawn of the Infinite, M+ için ilk çıkışını gerçekleştirecek: Galakrond’s Fall ve Murozond’s Rise
  • Geçmiş Mythic+ sezonlarından dört zindan, M+ döngüsünü taze tutmak için yeni zorluklarla gelecek: “Waycrest Malikânesi, Battle for Azeroth”, “Atal’Dazar, Battle for Azeroth”, “Karayürek Çalılığı, Legion” ve “Blackrook Kalesi, Legion”
  • Önceki iki zindan da Mythic+ hâline gelecek: “Gelgitlerin Tahtı, Cataclysm” ve “Solmayan Çiçek, Warlords of Draenor”
Atakan Gümrükçüoğlu
Atakan Gümrükçüoğlu
Babadan gelme video oyun tutkunluğumun önüne geçemiyor, yazdıkça yazıyor ve en sonunda tekrar oyun oynuyorum. Fighting Force ile başlayan maceram günümüz popülaritesine kadar uzanıyor...

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: