Warhammer Age of Sigmar: Realms of Ruin’in Son Fraksiyonu “Disciples of Tzeentch” Tanıtıldı

Paylaş

Frontier Developments’ın gerçek zamanlı strateji oyunu Warhammer Age of Sigmar: Realms of Ruin‘in son fraksiyonu olan Disciples of Tzeentch tanıtıldı.

Disciples of Tzeentch geliyor

Warhammer Age of Sigmar: Realms of Ruin’in 17 Kasım tarihinde PC’de Steam ve Epic Games Store, PlayStation 5 ve Xbox Series X/S için piyasaya sürülmesi beklenirken, lansman için geri sayım başlanmış durumda. Oyunun Deluxe veya Ultimate Sürümlerini ön sipariş veren kullanıcılar, 3 günlük bir erken erişim sürecine girebilecekler.

Disciples of Tzeentch (Tzeentch’in Müritleri) ölümlü Diyarları kendi amaçları doğrultusunda kullanmak için sihir ve kurnazlık kullanan, esrarengiz savaşçılar ve mistik sanatların ustalarıdır. Realms of Ruin’de bu grup, Fetih Modunda ve çok oyunculu modda tamamen oynanabilirken, tek oyunculu kısımda ise küçük ama hayati bir rol oynuyor. Savaş alanında Tzeentch’in Müritlerinin tüm gücünü açığa çıkarmak ucuz olmasa da, oyunun ileri safhalarındaki becerileri ve ölümcül büyü saldırıları nedeniyle seçilmeye değer bir fraksiyon olduğunu kanıtlıyor.

Fragmana detaylı olarak baktığımız zaman, ateş patlamaları fırlatan parlak “Pembe Dehşet” birimlerinin yer aldığını görebiliyoruz. Düşman tarafından mağlup edildiklerinde yeni formlara ayrılmayı başarabiliyorlar. Geleceği görme yeteneğiyle donatılmış “Tzaangor Gökateşleri” ise savaş alanında süzülüyor, gizli ve yaklaşmakta olan düşman tehditlerini açığa çıkarmak için çabalıyorlar. Bu arada Tzeentch’in iblislerinin en büyüğü olan “Değişimin Efendisi” saf büyüyle parlıyor, Kaos’a bir kapı açabiliyor ve savaşın gidişatını tek başına değiştirebiliyor.

17 Kasım 2023’te oynanabilir olacak Warhammer Age of Sigmar: Realms of Ruin fraksiyonları hakkında daha fazla bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz.

Atakan Gümrükçüoğlu
Atakan Gümrükçüoğlu
Babadan gelme video oyun tutkunluğumun önüne geçemiyor, yazdıkça yazıyor ve en sonunda tekrar oyun oynuyorum. Fighting Force ile başlayan maceram günümüz popülaritesine kadar uzanıyor...
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: