Destiny 2 Ve The Witcher Ortaklığa Girdi: Yeni Kozmetikler Duyuruldu

Paylaş

Destiny 2’de yaşanan oyuncu düşüşlerinden sonra geliştirici firma Bungie, CD Projekt Red ile bir ortaklığa gidildiğini duyurdu. Oyun içerisine çok güzel kozmetikler geliyor desek yeridir.

Destiny 2’ye The Witcher temalı kozmetikler geliyor

Bungie’de şu sıralar işler pek yolunda gitmiyor denebilir. Özellikle Destiny 2 için Şubat ayında çıkan Lightfall ek paketinin oyuncular tarafından eleştiri yağmuruna tutulmasından hemen sonra, işten çıkarmalar ve bütçe alanında kısıtlamalara gidilmişti. Bu yüzden oyun içerisindeki ekosistem biraz çalkalandı diyebiliriz. Ancak yapılan duyurudan sonra işler biraz daha yoluna girecek gibi görünüyor. Çünkü oyuna harika görünen kozmetikler geliyor.

Destiny 2’nin yeni sezonu “Season of the Wish”, 28 Kasım günü oyunculara sunulacak. The Witcher kozmetikleri de bu sezonun başlangıcıyla birlikte alınabilir olacak. Henüz nasıl bir alım yapılacağı bilinmiyor ancak Season Pass içeriğinde alınabilir gibi görünüyor. Öte yandan mağaza kısmında da satın alınabilir olacaktır.

Atakan Gümrükçüoğlu
Atakan Gümrükçüoğlu
Babadan gelme video oyun tutkunluğumun önüne geçemiyor, yazdıkça yazıyor ve en sonunda tekrar oyun oynuyorum. Fighting Force ile başlayan maceram günümüz popülaritesine kadar uzanıyor...
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: