Gameship ile oyunlara daha ucuz erişin!

Gameship mobil uygulamasını kullanarak oyunlara daha ucuza erişebileceğinizi ve bakiyenizi nakite çevirebileceğinizi biliyor muydunuz? Şimdi deneyin! #İşBirliği

Çok Oyunculu Korku Severlere: Deceit 2 Steam’de Oynaması Ücretsiz Oldu

Paylaş

Çok oyunculu korku oyunu Deceit 2, Steam’de oynaması ücretsiz oldu. İlk kez 14 Eylül 2023 tarihinde piyasaya sürülen World Makers’ın yeni oyunu, selefinin yakaladığı sevgili bulmakta güçlük çekmişti. Düşük oyuncu sayısı nedeniyle maç bulamayan oyuncuların kızgın incelemeleriyle eleştirdiği oyun, 6 ay aranın ardından yenilendi ve oynaması ücretsiz halde tüm oyuncuların erişimine açıldı. Gelin bütün yeniliklere birlikte göz atalım.

Deceit 2 oynaması ücretsiz oldu ve şu anda indirip arkadaşlarınızla oynayabilirsiniz

İlk kez piyasaya sürüldüğü 14 Eylül 2023 tarihinden beridir farklı yönlerden eleştirilen oyun, aldığı geri bildirimlerle yeni bir serüvene yelken açıyor. Kalabalık bir oyuncu kitlesini yakalamayı başaramadığı için oyuncuların maç bulmakta zorlandığı, fiyatının sıkça eleştirildiği oyun daha önce bu konuda bir takım düzenlemelere gitmişti. Şimdi ise daha geniş kitlelere ulaşabileceği “oynaması ücretsiz” dönemine girdi ve dileyen herkes indirip arkadaşlarıyla birlikte oynayabilir.

Toplamda 9 kişinin bulunduğu oyunda, bu oyunculardan ikisinin enfekte olduğu, eşleştirme sistemiyle çalışan bir korku oyunu olan Deceit 2, gergin bir atmosfere ev sahipliği yapıyor. Enfekte olan iki oyuncu, kötü niyetli bir oyun yöneticisinin emirlerini uygulamakla mükellef. Diğer oyuncular ise hapsoldukları mekandan kaçmaya ve bu çılgınlığın arasından sıyrılmaya çalışacaklar. Tabii ki kriz anlarında herkese güven olmuyor. İhanet, entrika ve binbir çeşit hainlik ile karşılaşacağınız oyun dinamik bir çok oyunculu yapıya sahip.

Şüphelendiğiniz birileri varsa ekibinizi toplayıp Sürgün Ayini düzenleyebiliyor ve onu gönderebiliyorsunuz. Ancak yanlış kişiyi göndermek, başınızda kara bulut gibi gezinip duran kötücül güçlerin de işine geliyor. Bu nedenle her kararın makul zemin üzerine oturtularak verilmesi gereken, sosyal yönü oldukça güçlü bir oyunun sizi beklediğini söyleyebiliriz.

Deceit 2, bu yazının yayımlandığı an itibarıyla oynaması ücretsiz olarak Steam’de bulunabilir. Ancak bununla bitmiyor…

Deceit 2 Steam'de oynaması ücretsiz oldu.
Deceit 2 Steam’de oynaması ücretsiz oldu.

Deceit 2 PlayStation ve Xbox’a da geliyor

Deceit 2 oynaması ücretsiz olmasından kısa bir süre sonra PlayStation ve Xbox konsolları için de piyasaya sürülecek. 3 Nisan 2024 tarihinde konsollara gelecek oyun ile birlikte Werewolf Pack adında yeni oyuncu roller, eşyalar ve harita getirecek ilk genişletme paketi yayınlanacak.

Oyun F2P dönemine girmeden önce satın almış oyuncular için Werewolf DLC’si, 3 Crypt Keys, oyun içi para ve ilk sezon için geçiş bileti ücretsiz verilecek.

Alparslan Gürlek
Alparslan Gürlek
Oyunların yeni yeni yaygınlaştığı dönemlerde bir çocuk olarak video oyunlarıyla ilk bakışta aşk yaşadım. Age of Empires II ile başlayan yolculuk, kendi oyunumu yapmaya kadar ilerledi. Hala oyun sektöründeyim ve hala o ilk kez Age of Empires II oynayan çocuğun tutkusunu taşıyorum.
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: