Dead Island 2 Türkiye’de Saat Kaçta Erişime Açılacak?

Paylaş

Hayranların meraklı bekleyişi devam ederken Dead Island 2’nin hangi zaman dilimlerinde saat kaçta erişime açılacağı da duyuruldu. Yarın itibarıyla piyasaya sürülen oyun çıkış tarihi takvimde görünür görünmez bazı bölgelerde erişime açılacak. Epic Games Store’a özel olan ve önyükleme seçeneği bulunmayan oyun Türkiye’de saat kaçta çıkacak? Açıklıyoruz.

Dead Island 2, 21 Nisan 00:00’da erişime açılıyor

Roma ve Varşova’da Merkezi Avrupa Yaz Saati ile 00:00’da piyasaya sürülecek oyun, yine Türkiye’de de TSI 00:00’da erişime açılacak. Oyunun ne yazık ki erişime açılır açılmaz oynamak isteyen oyuncular için bir önyükleme seçeneği sunmuyor ve Steam platformunda da bulunmayacak. Merakla beklenen zombi oyununu indirmek için Türkiye saati ile 21 Nisan 00:00’ı beklememiz gerekecek. Daha sonrasında dilerseniz tek başınıza, dilerseniz de co-op şekilde arkadaşlarınızla oyunu oynayabileceksiniz.

Dead Island 2 saat kaçta indirmeye açılacak?
Dead Island 2 saat kaçta indirmeye açılacak?

Yakın zamanda inceleme puanları da ortaya çıkan oyun Metacritic platformunda ortalama 75 puan almayı başarmış durumda. Genel olarak beğenilen oyuna dair gelen yorumların bir kısmı hikayenin beklenen kadar iyi olmadığını ve dövüşün zaman içerisinde tekrara düştüğünü vurguluyor. Tabi oyun hakkında en sağlıklı yorumu yapabilmenin tek yolu oynamak olduğundan, bizim incelememizi dört gözle beklemenizi tavsiye ediyoruz.

Ön sipariş ile aldıysanız bazı hediyeler verilecek

Dead Island 2’nin standart sürümünü ön sipariş ile satın aldıysanız Banoi War Club ve Banoi Baseball Bat adındaki serinin önceki oyunlarına atıfta bulunan iki silahla birlikte oyun içinde kullanabileceğiniz yetenek kartları ve silah perkleri verilecek.

Dead Island 2’nin Deluxe Edition sürümünü satın aldıysanız, ön sipariş hediyelerine ek olarak Altın bir topuz ve tabancaya sahip olacaksınız. Bu iki silahın oyun içerisinde harika görüneceğine şüphe yok. Aynı zamanda karakterleriniz için eşsiz bir silah ve karakter kostümüne de sahip olacaksınız.

Eğer en yüksek sürüm olan Gold Edition’u aldıysanız, diğer sürümlerin içeriklerinin yanı sıra Eye Opener ve Homewrecker adında iki silaha ve oyunun Expansion Pass’ine sahip olacaksınız. Expansion Pass’e sahip kullanıcılar oyun için ileride yayınlanacak genişleme paketleri ve DLC’lere ücretsiz olarak sahip olabilecek.

Alparslan Gürlek
Alparslan Gürlek
Oyunların yeni yeni yaygınlaştığı dönemlerde bir çocuk olarak video oyunlarıyla ilk bakışta aşk yaşadım. Age of Empires II ile başlayan yolculuk, kendi oyunumu yapmaya kadar ilerledi. Hala oyun sektöründeyim ve hala o ilk kez Age of Empires II oynayan çocuğun tutkusunu taşıyorum.

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: