Dead Island 2 Açılış Sinematiği İle Göz Kamaştırıyor

Paylaş

Senelerdir beklenen Dead Island 2 için geri sayıma geçiliyor. Oyun yaklaşık olarak 1 ay sonra piyasaya çıkacak ve şimdiden büyük ilgi görmeyi başarıyor. Oyunun açılış sinematiği ise gözleri kamaştırmayı başardı.

Dead Island 2 açılış sinematiğinde “melekler şehrine” göz atıyoruz

Uzun ve sıkıntılı bir geliştirme sürecinin ardından nihayet karşımıza çıkacak Dead Island 2, yeni videosu ile adeta kendine hayran bırakıyor. Oyunun açılış sinematiği olan bu video bizleri yapımın geçtiği Los Angeles semalarına konuk ediyor. Plajlar, oteller, ara sokaklar ve çok daha fazlasının tamamen terk edilmiş olduğunu görüyoruz. İçimize bir ürperti getiren bu video sonrasında heyecanımız daha çok artmış durumda.

21 Nisan tarihinde çıkacak olan Dead Island 2 açılış sinematiği ile gerçekten göz doyurucu bir iş çıkartıyor. Heyecanımız daha çok artıyor ve sabırsızlanıyoruz. Oyunun Epic Games Store sayfasına buradaki linkten ulaşabilirsiniz.

Henüz Dead Island 2 hakkında pek fazla bilgi sahibi değilseniz sizi şuradan yazımıza alabiliriz. Oyunu oynamadan önce bilmeniz gereken her şeyi bir yazı içerisinde toparladık, keyifli okumalar!

Atakan Gümrükçüoğlu
Atakan Gümrükçüoğlu
Babadan gelme video oyun tutkunluğumun önüne geçemiyor, yazdıkça yazıyor ve en sonunda tekrar oyun oynuyorum. Fighting Force ile başlayan maceram günümüz popülaritesine kadar uzanıyor...

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: