Dark Souls 2, Yapay Zeka İle İnşa Edilmiş Yeni Bir Moda Kavuşuyor

Paylaş

2015 yılında piyasaya sürülen Dark Souls 2: Scholar of the First Sin için yeni bir HD doku paketi modu yayımlandı. Modu yapan kişi, yapay zekanın yardımını sonuna kadar kullanmış.

Dark Souls 2’ye yapay zeka desteği

Mod yapımcısı ‘Fromsoftserve’ yayımladığı bu mod içerisindeki dokuları yapay zekanın yardımıyla yükseltmeyi başarmış. Dark Souls 2: Scholar of the First Sin için oluşturulan bu HD doku paketi modu, yapay zeka desteği sayesinde ana oyunun temasını koruyarak daha gerçekçi ve günümüz teknolojisine yakın bir görsellik deneyimi sunmayı başarıyor. Sadece ana oyun değil, Dark Souls 2’nin yanında bulunan 3 farklı ek paketin dokuları da bu mod ile birlikte güçleniyor.

24 GB boyutunda olan bu mod, parçalar halinde indirilebiliyor ve istenildiği gibi kullanılabiliyor. Nexus Mods sitesi üzerinden moda erişmek için buraya tıklayabilirsiniz. Mod sayfasında yer alan görsellerden bazıları şu şekilde;

Dark Souls 2'ye yapay zeka desteği
Dark Souls 2’ye yapay zeka desteği
Dark Souls 2'ye yapay zeka desteği
Dark Souls 2’ye yapay zeka desteği

Ayrıca, eğer mod kurmayı bilmiyor veya daha fazlasını öğrenmek istiyorsanız sizi şuradaki rehberimize davet edelim. En ince ayrıntısına kadar her şeyi anlatıyoruz.

Atakan Gümrükçüoğlu
Atakan Gümrükçüoğlu
Babadan gelme video oyun tutkunluğumun önüne geçemiyor, yazdıkça yazıyor ve en sonunda tekrar oyun oynuyorum. Fighting Force ile başlayan maceram günümüz popülaritesine kadar uzanıyor...

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: