Cyberpunk 2077 Phantom Liberty Çıkış Tarihi Beklediğinizden Çok Daha Yakın Olabilir!

Paylaş

Cyberpunk 2077 Phantom Liberty çıkış tarihi bir süredir oyuncuların merak ettiği konulardan birisi olarak karşımıza çıkıyor. CD Projekt RED oyun hakkında çok bir şey söylemese de içerilerde bir yerlerde temasları olduğunu iddia eden bazı kişilerden iddialar gelmeye devam ediyor. Bu iddialardan en yenisi ise Tyler McVicker tarafından öne sürüldü. Beklenen yeni DLC’nin ne zaman çıkacağını ve hangi etkinlikte karşımıza çıkacağına kadar bazı detayları paylaştı. Kendisi Valve, CD Projekt RED, Bethesda ve Rockstar oyunlarından yana iddiaları ile bilinen bir yayıncı.

Cyberpunk 2077 Phantom Liberty çıkış tarihinin ağustos olduğu iddia ediliyor

Tyler McVicker aşağıdan da izleyebileceğiniz videosunda beklenen genişletme paketinin Ağustos ayında çıkacağını öne sürüyor. Aynı zamanda yayıncıya göre ek paketi önümüzdeki haftalarda yapılacak Summer Game Fest etkinliği sırasında da göreceğiz. Özellikle Ağustos ayının bu yıl için rekabetin az olduğu bir ay olduğunu düşünecek olursak, bu tahmin -ya da içeriden alınan bilgi- doğru olabilir.

Video, iddianın öne sürüldüğü dakikadan başlıyor.

CD Projekt’in “bugüne kadar yaptığımız en büyük genişleme paketi olacak” dediği Cyberpunk 2077 Phantom Liberty DLC paketi için oyuncular da fazlasıyla heyecanlı. Çetrefilli bir çıkış süreci geçiren ve bu kötü şöhreti nedeniyle New York’taki Başarısızlıklar Müzesine eklenen oyun, son sürümüyle oyuncuların büyük kısmını memnun etmeyi başarmış durumda. Witcher 3’teki genişleme paketleriyle şirketin DLC anlayışını gördüğümüz için Cyberpunk 2077 için de herkes fazlasıyla heyecanlı.

Phantom Liberty tarafında bildiğimiz şeyler biraz kısıtlı. Şirket ser verip sır vermese de yayınladığı fragmanlarla oyunculara bazı ipuçları vermiş ve biraz da açıklama yapmıştı. Yeni genişleme paketiyle birlikte oyuna yeni bir bölge eklenecek ve DLC’nin hikayesi de oyunun ana senaryosundan biraz daha farklı olacak. Blood and Wine DLC’si ile ekleyebilecekleri yeni bölgenin boyutu konusunda fikir sahibi olduğumuz şirket, aynı zamanda oyunun dikey büyüklüğünden de faydalanacak gibi görünüyor.

Cyberpunk 2077 Phantom Liberty çıkış tarihi sızdırıldı
Cyberpunk 2077 Phantom Liberty ne zaman çıkacak?

Henüz ne Cyberpunk 2077 Phantom Liberty çıkış tarihi ne de Türkiye tarafındaki fiyatlandırması ile ilgili kesin bilgilere sahibiz. CD Projekt RED’in önümüzdeki günlerde konuyla ilgili resmi detayları duyuracağını tahmin ediyoruz.

Gelişmelerden en hızlı şekilde haberdar olmak için bizi sosyal medya kanallarımızdan ve websitemizden takip etmeye devam edin.

Alparslan Gürlek
Alparslan Gürlek
Oyunların yeni yeni yaygınlaştığı dönemlerde bir çocuk olarak video oyunlarıyla ilk bakışta aşk yaşadım. Age of Empires II ile başlayan yolculuk, kendi oyunumu yapmaya kadar ilerledi. Hala oyun sektöründeyim ve hala o ilk kez Age of Empires II oynayan çocuğun tutkusunu taşıyorum.

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: