Kendi Şirin İşletmenizi Kurun Ve Çıkartma Satarak Para Kazanın; Sticky Business

Paylaş

Ara sıra yaptığımız ve sıcak yaz günlerinde içinizi ferahlatan oyunlardan birisiyle daha karşı karşıyasınız. Kendi çıkartma işletmenizi kuracağınız ve müşterilerinizle ilgileneceğiniz Sticky Business, muazzam tatlılıkta bir yapım.

Sticky Business’da kendi çıkartmalarınızı oluşturun!

Oyun oldukça tatlı ve minnoş bir yapıya sahip. Rengarenk görselliğinin yanı sıra rahatlatıcı bir atmosfere sahip olan Sticky Business, kendi çıkartmalarını oluşturduğunuz ve şirketinizde bunları satmaya çalıştığınız bir temele sahip. Çıkartmalarınızı müşterilere göre hazırlıyor, farklı ve ilgi çekici tasarımlar geliştiriyorsunuz. Aynı zamanda başka müşterileri çekmek için onların sevdiği tasarımları da yapmaya çalışıyorsunuz.

Sticky Business'da kendi çıkartmalarınızı oluşturun!
Sticky Business’da kendi çıkartmalarınızı oluşturun!

17 Temmuz’da piyasaya sürülen Sticky Business, Steam mağaza sayfası üzerinde 105,00 TL‘lik bir fiyat etiketine sahip. Bunun yanı sıra “Son derece olumlu” inceleme etiketine sahip olan yapım, hem görsel yeteneği pekiştiren hem de stratejik planlamayı denkleştiren bir oyun olarak karşımıza çıkıyor. Ayrıca Wholesome Direct 2023 ve Guerilla Collective Official Selection gibi ödüllere sahip olduğunu da söyleyelim.

Atakan Gümrükçüoğlu
Atakan Gümrükçüoğlu
Babadan gelme video oyun tutkunluğumun önüne geçemiyor, yazdıkça yazıyor ve en sonunda tekrar oyun oynuyorum. Fighting Force ile başlayan maceram günümüz popülaritesine kadar uzanıyor...
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: