Grafikleriyle Şov Yapan Çılgın MMORPG Oyunu: Chrono Odyssey ile Tanışın!

Paylaş

Unreal Engine 5 ile çağ atlayan grafik teknolojilerine adapte olan ve olamayan oyun türleri oldu. MMORPG türü ise böyle teknolojilerde genelde geriden gelir ve devasa dünyalarında yüzlerce oyuncuyu aynı anda barındırabilecek teknolojileri kullanmaya özen gösterir. Ancak Chrono Odyssey, UE5’in de gücünü arkasına almış ve grafikleriyle resmen şov yapıyor. Yayınlanan yeni oynanış görüntüleri mutlaka ilginizi çekecektir.

Bu grafikler ne böyle! Chrono Odyssey etkileyici görünüyor

Setera adındaki dünyasıyla açık dünya bir MMORPG oyunu olacak Chrono Odyssey, grafikleriyle resmen diğer oyunlara meydan okuyor. Unreal Engine 5’in gücünü arkasına alan oyun için yayınlanan yeni fragmanda ışın izleme gibi teknolojilerden kaçılmadığı dikkatimizi çekiyor. Yine de günümüz sorunlarından birisi haline gelen optimizasyon ve performans konusu bu oyun için diğerlerinden daha büyük bir soru işareti olacak gibi de görünüyor. İşte yayınlanan oynanış görüntüleri:

Açık dünyasında şu ana kadar duyurduğu 5 farklı düşman grubunu barındıracak oyun, güzel bir evrene ev sahipliği yapacak gibi görünüyor. Fantastik bir evrende geçen, hafiften de Elder Scrolls Online kokuları aldığımız oyunun eğer sorunlardan arınmış şekilde karşımıza çıkarsa potansiyel vadettiğini söyleyebiliriz.

Chrono Odyssey Unreal Engine 5 grafikleri ile şov yapıyor
Chrono Odyssey Unreal Engine 5 grafikleri ile şov yapıyor

Fotogerçekçi grafikler oyun sektörünün bir parçası olmaya başladı ve bu Türk oyuncular için biraz ürkütücü. Bilgisayar bileşeni fiyatlarının hayli yüksek olduğunu göz önüne alırsak ortalama bir Türk oyuncusu için Chrono Odyssey oynamak bir hayal olabilir. Yine de MMORPG türünde olacağı için her türden oyuncuya kucak açması gerekiyor. Sistem gereksinimlerinin duyurulmasını merakla bekliyoruz.,

Henüz resmi bir çıkış tarihi olmayan, PlayStation 5, Xbox Series X | S ve PC platformlarına çıkacak oyunun ayrıntılarını resmi web sitesinden inceleyebilirsiniz.

Alparslan Gürlek
Alparslan Gürlek
Oyunların yeni yeni yaygınlaştığı dönemlerde bir çocuk olarak video oyunlarıyla ilk bakışta aşk yaşadım. Age of Empires II ile başlayan yolculuk, kendi oyunumu yapmaya kadar ilerledi. Hala oyun sektöründeyim ve hala o ilk kez Age of Empires II oynayan çocuğun tutkusunu taşıyorum.

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: